Yaptığı açıklamalarla İyi Parti'yi karıştıran Ümit Özdağ'a Cem Küçük öyle bir yerden çattı ki olay oldu

Yaptığı açıklamalarla İyi Parti'yi karıştıran Ümit Özdağ'a Cem Küçük öyle bir yerden çattı ki olay oldu

İstanbul il başkanı olan Buğra Kavuncu'yu FETÖCÜ olmakla suçlayan İyi Partili Ümit Özdağ'ı gazeteci yazar Cem Küçük öyle bir yerden eleştirdi ki gündem oldu..

Türkiye günlerdir İyi Parti milletvekili Ümit Özdağ'ın İyi Parti İstanbul il başkanı Buğra Kavuncu hakkındaki iddialarını konuşuyor.

Ancak bir çok isim Ümit Özdağ'ın bu açıklamalarına isyan ediyor. Bugün ise en dikkat çeken eleştiri Türkiye gazetesi yazarlarından Cem Küçük'ten geldi.

Cem Küçük Ümit Özdağ'a tarihi bir hatırlatma yaparak FETÖ'den kapatılan kanalla ilgili bomba bir hatırlatma yaptı..

İlk olarak o programdan bir fotoğraf karesi paylaşalım...

Şimdi Cem Küçük'ün yazısından bazı bölümler paylaşalım ...

Gazeteci yazar Cem Küçük İyi Parti İstanbul il başkanı hakkında FETÖCÜ diyen Ümit Özdağ'a sert çıkıştı...  "Mademki FETÖ’ye hep düşmandınız neden FETÖ’cü Akın İpek’in kanalında maaşlı olmayı kabul ettiniz?" şeklinde bir soru yöneltti.. 

"İyi Parti resmî programına 'NATO’ya bağlıyız' lafını Özdağ’ın bizzat yazması ise sorgulanması gereken bir olaydır.  Ümit Özdağ, FETÖ ile tüm hayatı boyunca mücadele ettiğini söyleyince de aklıma ister istemez FETÖ’nün Kanaltürk TV’sinde 2009-11 seneleri arasında yorumculuk yaptığı 'Ters Cephe' programı geldi." yorumunda bulunan Cem Küçük Sözlerini şu şekilde sürdürüyor... 

 "O dönem bu program çok popülerdi ve Ümit Özdağ da telifli olarak FETÖ’nün Kanaltürk’ünde bir programcıydı. Bildiğim kadarıyla da o dönem Akın İpek ile arası çok iyiydi. O programın diğer sabit yorumcuları Rasim Ozan ve Ümit Zileli idi. Ayrıca Fikri Akyüz, Mustafa Akyol, Enver Aysever, Salih Tuna da o dönemin bu popüler programında yorumculuk yaptılar...Sayın Özdağ mademki FETÖ’ye hep düşmandınız neden FETÖ’cü Akın İpek’in kanalında maaşlı olmayı kabul ettiniz?" sorusunu yönelterek olaya başka bir açıdan giriş yaptı..

Cem Küçük'ün bu arşiv hatırlatması bir anda sosyal medyanın gündemine de oturmayı başardı..