Yaptığı Paylaşımla herkesi çok kızdıran Somer Şef kendini savundu! Yeni bir açıklama yapıp rest çekti

Yaptığı Paylaşımla herkesi çok kızdıran Somer Şef kendini savundu! Yeni bir açıklama yapıp rest çekti

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından birisi olan MasterChef Türkiye'de jüri üyesi olan Somer Şef herkesi bu kez çok kızdırdı. Sempatik ve doğal tavırlarıyla herkesin çok sevdiği Somer Şef'in İçkili paylaşımına tepki yağdı..

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle tepkilerin odağında olan Somer Sivrioğlu kendini savundu.

Yaptığı içki paylaşımı çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilmişti. Tepkilerin ardı arkası kesilmeyince Somer Şef yaptığı açıklamada şunları kaydetti... 

"Çocuklar illa bir şeye özenecekse çalışmamıza özensin" 

Bilindiği gibi TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programında Juri üyesi olan Somer Şef herkes tarafından sevilen bir isim.

Ancak son paylaşımı sevenlerini bile kızdırdı.

Sosyal medya paylaşımından alkol reklamı yaptı. Bu reklama binlerce vatandaş tepki gösterdi. Çocuklara kötü örnek oluyorsun diye isyan etti.. 

TEPKİLERE YANITI GECİKMEDİ..

Çekim yaparken çekilmiş olan bir fotoğrafını instagram hikayesine ekleyen Somer ŞEF meydan okudu.. Gençler ve çocuklar illa bir şeye özenecekse gece çekip sabah 6 da yeni bir çekime başlamamıza örnek alsın. Ve çalışmaya özensinler diyerek isyan etti.. 

Olay neydi?

Somer Sivrioğlu 1 Milyonu aşkın takipçisi olan sosyal medya hesabından alkol reklamı yaptı. Sevenleri tepki gösterip takipten çıktılar.

Ünlü şefe sana yakışmadı. Takipten çıkıyorum. Sen insanlara böyle mi örnek oluyorsun diyerek isyan etmişlerdi... 

Bu paylaşımın ardından çok sayıda kullanıcı takipten çıkmıştı..

İlgili Haberler