Yasak Elma Dizisi Ayrılık haberleri Gündeme Bomba Gibi Düştü! Peş Peşe Şok Yaşandı

Yasak Elma Dizisi Ayrılık haberleri Gündeme Bomba Gibi Düştü! Peş Peşe Şok Yaşandı

FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma Dizisinden yeni bir ayrılık haberi iddiası gündemi sarstı..

FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma Dizisi yeni bir ayrılık haberiyle gündeme geldi. Ayrılık haberi gündemin üst sıralarındaki yerini alırken ayrıntılarda belli oldu.. İşte TV dünyasını sarsan gelişmeye ilişkin ayrıntıların tamamı..

Dört sezondur ekranlardaki yerini başarılı bir şekilde almaya devam eden Yasak Elma isimli Televizyon dizisi şuanda geçmiş dönemlerde olduğu gibi ayrılık haberleriyle gündemde bomba etkisi yaratmış durumda.

Ekranlara gelen 85. bölüm itibariyle Halit Argun karakteri dizide hayatını kaybetmişti. Bu yaşanan ciddi kayıp tek tek devam etmesiyle tam beş oyuncu daha diziden ayrılmıştı.

Hasan Ali Kuyucu karakterini usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ın canlandırması ile birlikte farklı bir hava gelmişti.

Daha sonrasında ise yine tanınmış isimler Gülenay Kalkan Ünlüoğlu gibi isimler kadroya dahil olarak yeniden güçlü bir hale gelmişti.

Şuanda ise dizide şok bir ayrılık kararı Can Nergis tarafından gelmiş oldu. Dizi de Mert karakterinin canlandırılması ile tanınan Can Nergis, Yasak Elma isimli Televizyon dizisine yakın bir zamanda veda edeceği iddiaları gündemde dolaşıyor.

Kerim karakteri ile Mert dizide üniversiteden sınıf arkadaşlığı yapmaktaydı. Aynı zamanda iş ortaklığı yapacak kadar ileri gitmişlerdi.

Birlikte birçok iş yapmış olsalar da, bir süre sonra Mert işlediği suçların tamamını Kerim üzerine yıkmasıyla birlikte cezaevine gitmesine neden olmuştu. Bu yaptığı kötü planlarını devam ettirip birde Zehra ile evlilik yapmıştı.

Şahika’nın ölümünde istenmeden bir durum geliştiğini zanneden ve Hasan Ali içinde bir takım tuzakları gerçekleştiren Ender ile Şahika, zorlu bir süreç olsa da sonunda nikah masasında soluğu aldırmıştı.

İlgili Haberler