Yasak Elma Dizisinin yıldızı Eda Ece aldığı son kararla herkesi şaşırttı

Yasak Elma Dizisinin yıldızı Eda Ece aldığı son kararla herkesi şaşırttı

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece'den radikal karar! Eda Ece, en büyük hayalini gerçekleştireceğini açıkladı, aldığı kararla herkesi heyecanlandırdı... Ece'den şaşırtan açıklama...

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, en büyük hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Ünlü oyuncu komedi dizilerindeki performansları ile tanınırken senaryo yazmaya da ilgisinin olduğu öğrenildi. Eda Ece, kendi yazdığı komedi dizisinde de rol almak istediğini açıkladı.

Senaryosunda oynamayı çok istiyor!

Yasak Elma'nın Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, kendi yazdığı komedi dizisinde oynamak istediğini belirtti. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın kaleme aldığı habere göre ünlü oyuncunun en büyük hayali kendi yazdığı komedi dizisinde rol almak. Daha öncesinde Londra'da kaleme almaya başladığı senaryosunu geliştirme kararı alan Ece, senaryo yazmayı çok seviyor. Senaryolarını çevresindekilere de okuyan ünlü oyuncu, etrafındakilerin onayını aldığı zaman da çok mutlu olduğunu belirtti. Eda Ece, Gupse Özay ve Gülse Birsel'in izinden giderek komedi senaryolarını kameraya almak istiyor. 

Yapımcı ve yönetmen onayını da aldı, çalışmalar tatilden sonra...

Eda Ece, daha öncesinden Londra'da yazmaya başladığı senaryosunu Yapımcı Fatih Aksoy ile yönetmen Neslihan Yeşilyurt’a gösterdiğini açıkladı. Dizi çalışmaları nedeniyle ara verdiği senaryosuna dönen Ece, aksilik yaşanmazsa tatilin ardından dizisi için kolları sıvayacak.

Eda Ece kim?

Ünlü oyuncu Eda Ece, 1990 senesinde dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olan oyuncu ilk olarak bir zamanların sevilen dizisi Hayat Bilgisi'nde Sude karakterini canlandırmıştı. Ece, sonrasında Bez Bebek dizisinde rol aldı ve 2011 senesinde de Adını Feriha Koydum dizisinde Deniz karakterine hayat verdi. Ünlü oyuncu 20012 yılında da Pis Yedili dizisinde başrolde yer alarak ününü duyurdu. 2013 senesinde Kızım İçin filminde Yetkin Dikinciler ile başrolü paylaştı. 

2015 senesinde Kocan Kadar Konuş filminde Ezgi Mola ile rol alan başarılı oyuncu, TRT1'de Beni Böyle Sev dizisinin Zeyno'su olarak kadroya girdi. 2016 senesinde ise Görümce filminde Deniz karakteri ile beyaz perdedeydi. 

En Yeniler