7 ay sonra video paylaşan Enes Batur'a tepki yağıyor! Aileler isyan etti

7 aydır yeni video yayınlamayan youtube yayıncısı Enes Batur yayınladığı son video ile tepkileri üzerine çekti

7 ay sonra video paylaşan Enes Batur'a tepki yağıyor! Aileler isyan etti
Yayınlanma Tarihi : 17 Eylül 2022 22:27

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Türkiye'nin en çok izlenen youtube kanalı sahiplerinden Enes Batur yayınladığı son video ile tepkileri üzerine çekti. 7 aydır video yayınlamayan Enes Batur, yayınladığı son videodaki sözleri nedeniyle ailelerin tepkisini çekti.

Enes Batur'un ayrıca söz konusu videoda sık sık küfür etmesine tepki yağdı.

KİTLESİ ÇOCUKLARDAN OLUŞUYOR

Enes Batur'un milyonlarca abonesi bulunsa da kitlesinin büyük bir bölümü küçük yaştaki çocuklardan oluşuyor. Bu yüzden Enes Batur'un paylaşmış olduğu içerikleri izleyen çocukların aileleri Enes Batur'a tepki gösterdiler.

Sosyal medyada da tartışmalara konu olan o video kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bu durum büyük tepki çekerken Enes Batur'un eleştirilere nasıl bir yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

bir-donemin-en-cok-konusulan-ismi-enes-baturun-son-goruntusu-sevenlerini-uzdu.webp

Oda TV tarafından yayınlanan bir haberde de Enes Batur'un söz konusu içerikteki sözlerini hedef alan başka bir youtube kullanıcısının görüşlerine yer verildi. Sertaç abi isimli youtube kanalının içerik üreticisi bir youtuber Enes Batur'a sitem etti. Sertaç abi isimli youtube kanalının yöneticisinin o içeriği kısa sürede sosyal medyada dolaşıma girerken çok sayıda kişi de Sertaç abi isimli youtube yayıncısına destek verdi. Enes Batur'un ise sessizliği sürüyor.

Peki Sertaç abi neler söylemişti?

Sertaç Güngör'ün yayınladığı videoda Enes Batur için söylediği sözler şu şekilde

ts43rjbi-400x400.jpg

"Lütfen beni dikkatlice dinleyiniz ve paylaşarak herkese duyurunuz. Enes Batur YouTube'da bir video yayınladı. Hani sarhoşken falan bir sürü yakalandı ya bu habercilere. Kendisini takip eden milyonlarca çocuğa 'Ben 5-6 yıldır alkol içiyorum bu gayet normal siz de haftada bir ayda bir arkadaş ortamında sosyalleşmek için alkol içebilirsiniz' dedi. Hem de binbir küfürlü cümleyle.”