7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları! Terazi, Akrep, Oğlak ve İkizler için bazı iyi gelişmeler var

7 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumlarınız. Bugün burcunuz neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor..

7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları! Terazi, Akrep, Oğlak ve İkizler için bazı iyi gelişmeler var
Yayınlanma Tarihi : 07 Mayıs 2022 02:47

 Koç

Fazla takıyorsunuz bazı şeyleri. Bu kadar takıntı aslında hiç iyi değil. Biraz hayatı olağan akışına bırakın her şeyin çok daha iyi olmasını sağlayacaksınız. 

 Boğa

Bu günlerde bazı duygusal gelişmelere tanık olabilirsiniz. Ancak üstesinden gelebileceğiniz şeyler gibi duruyor. Yeter ki siz sakin olmasını bilin. 

İkizler

Para açısından iyi bir gün. Bazı fırsatlar karşınıza çıkabilecek gibi duruyor. Değerlendirmesini bilirseniz güzel günler sizi bekliyor. 

Yengeç

Yengeç burcundan olanların çevrelerinde olup biten dedikodu türü şeylere dikkat etmesi gerekiyor. Bu sorunlarla baş edin ve bu kişileri çevrenizden uzaklaştırın. 

Aslan

Dilerseniz bugün kendinize biraz zaman ayırın. Uzun bir süredir sizi yoran bazı şeyler var. Bu şeyler tüm hayatınızı etkiliyor. 

Başak

Ne kadar yordunuz kendinizi böyle? Değişmiyor değil mi.. O halde siz kendinizi değiştirin.  Bu kadar dert etmeye hiçte gerek yok. 

Terazi

İşler yoluna girmeye başladı. Fırsatları iyi değerlendirin. Çok daha iyi şeyler yolda. Maddi açıdan bereket dolu günlere girdiniz. 

Akrep

Bazı sıkıntıları atlamaya başladınız. Yüzünüz gülecek. Hatta yeni fırsatlar karşınıza çıkarsa sakın şaşırmayın. Sadece o fırsatları iyi değerlendirmeye bakın

Yay

Hafta sonu için plan yaptıysanız bozun o planı tersini yapın. Farklılık iyi gelecek. Ne kadar sıradan davranırsanız unutmayın hayatınız o kadar sıkıcı olur. 

Oğlak

Aşk hayatında iyi günler yolda. Maddi açıdan bereket kapısı açıldı. O kapı kapanana dek doldurmaya bakın bolluğu ve bereketi. 

Kova

Kova burcundan olanların dikkatli olması gerek. Bazı kötü niyetli kişiler kuyunuzu kazabilir. Onlara dikkat edin. Aksi takdirde sizi gerçekten çok yoracak bazı işler başınıza açabilirler. 

Balık

Balık burcundan olanların hayatında bazı değişiklikler bekleniyor. Uzaklardan gelecek bir haber hayatınızda köklü değişikliklere yol açabilir. Bu haber iyi de olabilir kötü de. Uzun bir süredir aramak istediğiniz biri varsa uzaklarda arayın. Ondan öğreneceğiniz bazı şeyler aklınızı başına getirecek gibi duruyor.

TÜM BURÇLAR İÇİN UYARI

Bugünlerde şunları aklınızın bir köşesine yazın. Hazır yaz gelmeye başlamışken havalar da ısınıyor. Cildinizi korumak adına günlük tükettiğiniz su miktarına ek olarak 2 bardak daha su tüketin. Bu sayede vücudunuzdan fazla ödemi atacak hem de cildinizi korumuş olacaksınız. Sıcak havalarda vücut daha fazla kurumaktadır. Bu uyarıyı tüm burçlar dikkate almalıdır.