Altan Gördüm kanser tedavisi gördüğünü açıkladı! Anlattıkları duygulandırdı

Türk tiyatrosunun efsane oyuncularından 63 yaşında Altan Gördüm, 360 TV’de kanser tedavisi gördüğünü anlattı. Anlattıkları ekran başındakileri de duygulandırdı

Altan Gördüm kanser tedavisi gördüğünü açıkladı! Anlattıkları duygulandırdı
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2022 22:53

Efsane oyuncu Altan Gördüm, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. En dikkat çeken açıklaması ise kanser tedavisi görmesiyle ilgiliydi.

Kanseri yendiğini belirten Altan Gördüm bu durumu basından da gizlediklerini belirtti ve şunları söyledi.

altan-gordum.jpg

 “Vahide 2012 yılında rahatsızlık geçirdi. Ben de 1,5 yıl sonra benzer bir rahatsızlık geçirdim. Bana da önce Vahide koştu ve o baktı. Ben de ciltle ilgili bir rahatsızlık atlattım. Olayı basına yansıtmadık, erken teşhisti. Vahide’nin kontrolü için bir cilt doktoruna gittik. Kullandığım ilaçlardan dolayı lekeler vardı. Doktor alnımdakini görünce ‘ben onu beğenmedim, bunu alalım’ dedi.

Beni bir cerraha yönlendirdi, o da onu alarak dikiş attı. Bir hafta sonra gittiğimde bir iyi bir kötü haberim var dedi. Kötüyü söylemesini istedim ama bunu duyacağımı hiç beklemiyordum. Tümör varmış ama erken yakalamış. Kaşımı kemiğe kadar açarak diğer kaşımdan parça alarak koydular. Tümör kemiğe ulaşamadan alındı.”

Kaynak: gazetekolektif.com