Aslı Tandoğan deprem bölgesinde yaşadıklarını paylaştı: 'Nikah şahidi bile oldum'

Oyuncu Aslı Tandoğan, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrasında uzun bir süredir Kahramanmaraş'ta, sahada yardımlarına devam ederken sosyal medyasından bölgede yaşadıklarını paylaştı.

Aslı Tandoğan deprem bölgesinde yaşadıklarını paylaştı: 'Nikah şahidi bile oldum'
Yayınlanma Tarihi : 26 Şubat 2023 12:11

Oyuncu Aslı Tandoğan, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrasında uzun bir süredir Kahramanmaraş'ta, sahada yardımlarına devam ederken yaptığı çalışmalarla ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

UCİM aracılığıyla bölgeye giden oyuncu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından tek tek anlattı. Herkesi duygulandıran paylaşımda Tandoğan, çadırda kalan bir çiftin nikah şahidi olduğunu da açıkladı. 


Kahramanmaraş'ta depremzede bir çift Ayşe ve Nevzat’ın nikah şahitliğini yaptığı anları paylaşan oyuncu duygu dolu anlar yaşadı, yaşattı.

Tandoğan paylaşımına:

"O kadar çok duyguyu bir arada yaşadım ki… Anlatmam mümkün değil!

Çadır kentte kalan Ayşe ve Nevzat’ın (gelin tarafı) nikah şahidi oldum. Akıllı bıdık Ertuğrul’la puzzle yaptım. Canım ülkemin canım çocuklarıyla, anneleriyle sarıldım, dertleştim. Güzel yurdumun güzel insanları en güzel şeyleri hak ediyorlar. En kısa zamanda evlerine ve düzenlerine kavuşmaları dileğiyle.
@ucimorgtr vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum"
notunu düştü.

640xauto20-3-1.jpg