ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin oyuncusunun acı günü

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinin kadrosunda yer alan Berk Erçer baba acısıyla sarsıldı.

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin oyuncusunun acı günü
Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2022 13:59

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi reyting rekorları kıran diziler arasında yer alıyor. İddialı bir kadrosu ve hikayesi bulunan Kuruluş Osman dizisinin oyuncularından Berk Erçer aldığı acı haberle sarsıldı.

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ünlü oyuncunun babası Çeşmealtı Merkez Camisi'nden son yolculuğuna uğurlanacak. Berk Erçer babasının acı haberini sosyal medya hesabından da takipçileriyle paylaştı. 

Kuruluş Osman dizisinin Konur Alp’i Berk Erçer babası Serdar Erçer’i kaybetti. Aldığı acı haberle sarsılan ünlü oyuncu sosyal medya sayfasından yaptığı “Bir erkek evlat babasını kaybettiği gün büyürmüş. Ben bugün büyüdüm. Mekanın cennet olsun babam” mesajıyla duygulandırdı.

Urla’ya giden ünlü oyuncunun kalp krizi nedeniyle vefat eden babası Serdar Erçer’in cenazesi yarın öğlen Çeşmealtı Merkez Camisi’nden kaldırılıp Güvendik Mezarlığı’na defnedilecek. Kuruluş Osman’ın yapımcısı Mehmet Bozdağ da yazılı bir açıklamayla ünlü oyuncuya baş sağlığı diledi.

berkercer-yk2a-750x375-c-750x375-c.webp

BERK ERÇER KİMDİR?

Berk Erçer, 9 Kasım 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Berk Erçer, Türk dizi oyuncusu ve fotoğrafçı olarak bilinmektedir.

Kuruluş Osman dizisinde Konur Alp karakterine hayat vermektedir.

Hayvan sever bir kişiliği olan Berk Erçer'in kedisi bulunmaktadır.

Ortaokul ve lise döneminde tiyatroyla ilgili olan Berk Erçer'in bu ilgisi ileriki dönemlerde devam etmiştir. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Fotoğrafçılık ve Video bölümü mezunu olan Berk Erçer sadece oyunculuk değil fotoğrafçılık üzerine de çalışmalar yürütmektedir. 180 boyunda olan Berk Erçer, oyunculuk performansıyla son dönemin en dikkat çeken oyuncularından biridir. 

İlgili Haberler