Bergüzar Korel, evin içini paylaşarak ateş püskürdü! Bu kirayı istemek vicdansızlık

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından Konya'da kirası 4 bin TL olan evin videosunu yayımlayarak ateş püskürdü. Bergüzar Korel "Bu ev için bu parayı istemek vicdansızlıktır" diyerek emlakçıya da meydan okudu.

Bergüzar Korel, evin içini paylaşarak ateş püskürdü! Bu kirayı istemek vicdansızlık
Yayınlanma Tarihi : 11 Mart 2023 16:22

Cumhuriyet'te yer alan habere göre; Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler, 11 ilde ağır yıkımlara neden oldu. Depremzedeler için seferber olan ünlü isimlerden oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından artan kira fiyatlarına isyan etti.

Depremzede yurttaşlar için herkesin imkânlarını kullanmasını isteyen Korel, "Önümüzdeki yol çok uzun, maskeyi önce kendine sonra çocuğuna mantığını da anlıyorum ama şu anda kıyametin ortasındayız. Kırılgan psikolojimizin derdine düşecek zaman değil. Enkaz videolarını izleyip paylaşıp lanet okumanın ötesine geçmeliyiz" ifadelerini kullandı.

KİRA FİYATLARINA TEPKİ GÖSTERDİ

103847616-berguzar-korel-konya-da-kirasi-4-bin-tl-olan-evi-156886496489m.jpg


Oyuncu son olarak Konya'da 4 bin TL kira ve 4 bin TL depozito istenen evin durumunu paylaşıp isyan etti.

Instagram hesabından evin içini gösteren bir video yayımlayan Korel, "Bu ev için bu parayı istemek vicdansızlıktır" diyerek ev sahiplerine tepki gösterdi.

İşin peşini bırakmayacağını ve aile için daha güzel bir ev arayışında olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, "Aileyi yapayalnız bırakan, çocukları tek bir minder üzerinde bomboş eve koyan emlakçıyı bulacağım. Bu aileye ve yavrularımıza öyle güzel bir ev yapacağız ki... Bu korkunç günleri unutturacağız sizlere benim güzellerim" ifadelerini kullandı.