Billur Kalkavan'ın Fatma Girik pişmanlığı... Duyan duygulanıyor

Bir süredir kanserler mücadele eden ve kaptığı enfeksiyon nedeniyle 59 yaşında hayatını kaybeden Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı. Oyuncunun pek bilinmeyen bir sırrı ortaya çıktı. Fatma Girik pişmanlığıyla Billur Kalkavan herkesi hüzünlendirdi.

Billur Kalkavan'ın Fatma Girik pişmanlığı... Duyan duygulanıyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Ekim 2022 20:35

Billur Kalkavan hayatını kaybetti. Ölümüyle herkesi yasa boğarken Billur Kalkavan'ın bir süre önce hayatını kaybeden efsane sanatçı Fatma Girik hakkındaki yazdıkları sosyal medyada herkesi hüzne boğdu.

Fatma Girik'in ardından Billur Kalkavan en büyük pişmanlığını paylaştı. 

İşte Billur Kalkavan'ın Fatma Girik'in vefatının ardından yaptığı yürek yakan o paylaşım: "Annem vefat etmeden önceydi, Bodrum'a otele gidiyordum, Fato da Torba'da yaşıyor diye annem ara hatırını sor dedi. Aradım kardeşi Günay bey İst'da tedavi oluyor dedi, söyledim selamları ulaştı mı bilmiyorum. Sonradan annem vefat etti, Fato'yu arayamadım derken Fato gitti. Hayatta hiçbir şeyi ihmal etmemek lazım. Bugün arayayım yarın arayayım derken onlar cennette buluştu biz burada kaldık. 

billurkalkavan2-17102022eb53ffc5.jpg

Değerli kadın, dürüst, dobra, mert, sözünün eri, ülkesine ve biricik aşkı Memduh Ün'e aşık şahane insandı. Türk filmlerinin çoğu ben bebekken yaşadığımız Beylerbeyi'ndeki yalıda çekiliyordu. Bendeki albümlerde tüm oyuncuların 100lerce fotosu var. Fato beni çok severmiş bir de Filiz Akın çok severmiş. Annem de ikisini çok severdi. Filiz Akın sen çok yaşa lütfen."

Kaynak: Aksam.com.tr