Bir kabin görevlisinin itirafları mide bulandırdı! Uçakta uzak durmanız gereken yiyecekler

TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla 3,1 milyon takipçisi olan Cierra Mist isimli bir kabin görevlisinin paylaşımları sosyal medyayı karıştırdı

Bir kabin görevlisinin itirafları mide bulandırdı! Uçakta uzak durmanız gereken yiyecekler
Yayınlanma Tarihi : 18 Temmuz 2022 01:13

 TikTok'ta genellikle uçaktaki çalışma ortamından kesitler sunan fenomenin son açıklamaları mide bulandırdı. tv100'de yayınlanan habere göre TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla 3,1 milyon takipçisi olan  Cierra Mist bomba etkisi yaratacak itiraflarda bulundu.

Express’in haberine göre, Mist, yolculara, mecbur kalmadıkça uçakta asla çay veya kahve içmemelerini belirterek uyardı.

Mist konuyla ilgili açıklamasında , “Havayolları yolculara düzenli su kalitesi testleri yaptıklarını söylerken, bize bir uçakta bir testin bile gerçekleşmesinin yaklaşık altı ila dokuz ay sürdüğü söylendi. Öyleyse, bir şey bulamazlarsa o tankı temizlemeyecekler” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Mist haricinde başka bir kabin görevlisi olan Kat Kamalani açıklamasında “Tenekede veya şişede olmayan hiçbir sıvıyı asla tüketmeyin. Bunun nedeni, o su depolarının hiç temizlenmemesi ve iğrenç olmalarıdır. Bir uçuş görevlisiyle konuşun, biz, aynı su deposundan gelen kahve veya çayı nadiren içeriz.” uyarısında bulundu.