Birce Akalay'dan Haluk Levent'i hedef alan imama çok sert tepki!

AHBAP Başkanı sanatçı Haluk Levent ve Babala TV'nin sahibi müzisyen Oğuzhan Uğur, hedef gösterilmeye devam ederken oyuncu Birce Akalay öyle bir kelime kullandı ki sosyal medyada gündem oldu

Birce Akalay'dan Haluk Levent'i hedef alan imama çok sert tepki!
Yayınlanma Tarihi : 18 Şubat 2023 23:19

Kahramanmaraş merkezli depremlerde, afet bölgesine yardım ulaştırarak bağış toplayan ikili, son olarak 'Türkiye Tek Yürek' bağış kampanyasına da ayrı ayrı 500'er bin lira bağışladıklarını duyurmuştu.

İMAM TARAFINDAN HEDEF ALINDILAR

Cuma hutbesinden paylaşılan görüntülerde, Levent ve Uğur'un yaptıkları bağış üzerinden hedef gösterildiği görüldü. Cami hocası tarafından ikili şu sözler sarf edildi: “Oğuzhan Uğur ve Haluk Levent 500 milyar bağışladı. İşte 500 milyarlık adamsınız. Bugün ben de 500 milyarı bağışlarım, çat diye bağışlarım.”

ÜNLÜ OYUNCU İSYAN ETTİ

Dizidoktoru.com sitesinde yer alan habere göre; Birce Akalay konuyla ilgili paylaşım yaptı ve duygularını şu şekilde dile getirdi: "Camilerimiz ibadetin en saf en arı hali için değil midir? Birlik beraberlik kisvesi altında bu bölücülük bu ikilik, toplumu ayrıştırmaya çalışmak niyedir o zaman? Bu mesleğini kötüye kullanmak değil midir? Ne acı."

OĞUZHAN UĞUR'DAN DA AÇIKLAMA VAR

Öte yandan Ulusal Post'un derlemesine göre; Oğuzhan Uğur'da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şunları söyledi;

ugur-imam.jpg

Hocam neden 500 bin TL bağışladım biliyor musun? Çünkü en çok izlenen programım Mevzular’ın da gelirleri bağışlanıyordu depremden evvel. Kanalın bir yıllık gelirini de Şehit ve Gazi ailelerine bağışlamıştım öncesinde. Bu yüzden 500 bin TL. Olsaydı da fazlasını verseydim. Kusura bakma.