Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna'dan kötü haber!

TV 8'de yayınlanan MasterChef Türkiye'nin sevilen jürisi İtalyan şef Danilo Zanna'dan hayranlarını üzen karar. Ünlü şef Türkiye'den ayrılıyor

Çalışanları tarafından darp edilen Danilo Zanna'dan kötü haber!
Yayınlanma Tarihi : 25 Temmuz 2023 11:22

Turkiyegazetesi.com.tr'den Erdoğan Kan'ın derlediği habere göre; MasterChef'in sempatik jürisi şef Danilo, geçtiğimiz günlerde çalışanları tarafından darp edilmişti. İtalyan şef Danilo, yaşadığı travmatik olayın ardından ilk açıklamasını sosyal medya hesabından yapmıştı. Instagram hesabından yaptığı açıklamada; 'Hayatım boyunca şiddetten hep uzak duran ve tasvip etmeyen biri olarak böyle bir saldırıyla karşı karşıya kalmaktan ve tarafı olmaktan son derece rahatsız oldum.' ifadelerini kullanan Zanna, korkunç olayın ardından ilk kez kız arkadaşıyla bir AVM'de objektiflere yansımış, koruma ile gezmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

Olayın ardından ilk kez kamera karşısına geçen şef Danilo, muhabirlerin olayla ilgili sorularına ise, "Konuyla ilgili şikayetçi oldum. Bundan sonraki süreç hakkında ilerleyen zamanda bilgi veririm" demekle yetinmişti. Şef Danilo'dan gelen son haber ise hayranlarını üzdü. 

'AİLEYİ ÇOK ÖZLEDİM' DEDİ GİDECEĞİNİ AÇIKLADI

Snob Magazin'in sorularını yanıtlayan şef Danilo"Daha önce de söylediğim gibi her zaman şiddete karşıyım fakat böyle kötü bir olay yaşandı. Gereken şikayetleri yaptım." dedi.

"İşimize engel olmasına asla izin vermem. Her zaman işimin başındayım abiciğim" diyen Zanna tatil planı sorularına ise, "Aileyi çok özledim, o yüzden İtalya'ya gideceğim" yanıtını verdi.