Camdaki Kız dizisinde olanlar oldu! Nalan Yeni sevgilisiyle seyircileri şaşkına çevirdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikaye tamamen değişiyor. Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakteri gerçek sevgilisine kavuşacak

Camdaki Kız dizisinde olanlar oldu! Nalan Yeni sevgilisiyle seyircileri şaşkına çevirdi
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2022 01:02

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikayesi olmadığı gibi ilerliyor. Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik artık başrolünü buldu.

Şimdiye kadar Feyyaz Şerifoğlu başrol olarak yer alıyordu.

Camdaki Kız dizisinin 36.bölümüne ait yayınlanan fragmanda Hayri'nin yanınızda ben varım diyerek Nalan'a iyiden iyiye yaklaştığı ve Nalan'ın da aşk kapılarını artık Hayri'ye açmaya başladığı görülüyor. 

HAYRİ DAHA FAZLA ÖNE ÇIKACAK

Yeni bölümlerde bundan böyle Hayri daha fazla ön plana çıkacak. Hayri karakterine Cihangir Ceyhan  hayat veriyor.

YENİ SEVGİLİSİ HAYRİ OLUYOR

Cihangir Ceyhan'ın diziye dahil olduğu günden beri Nalan'a ilgisi biliniyor. Zaten Camdaki Kız romanında da Nalan ve Hayri'nin aşk yaşadığı görülüyor. Artık Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Hayri'nin aşkı anlatılacak.

camdaki-kiz-hayri-nalan-aski-8bkk.jpg

KONAKTAN AYRILACAK

Nalan'ın kısa bir süre sonra konaktan ayrılarak Sedat'ı terk edecek. Hayri'nin köyüne mi yoksa gecekondusuna mı yerleşeceği ise bilinmiyor. Ancak bilinen bir gerçek var ki yakın bir zamanda Camdaki Kız dizisinden çok sayıda oyuncu ayrılacak.

Ayrılığı kesinleşen karakterler arasında ''Cavit, Adil, Rafet, Feride'' karakterleri ise ilk sıralarda yer alıyor.

Adil karakterinin ölmesiyle birlikte yakın bir zamanda tıpkı kitapta olduğu gibi Feride karakterinin de ölmesi bekleniyor.

Camdaki Kız dizisine öte yandan yakın bir zamanda yeni oyuncular da dahil olacak. O oyuncular arasında en çokta Hayri'nin eşi ve çocuklarına kimin hayat vereceği merak ediliyor.