Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut'un ailesinden şok iddia

Kız arkadaşı Münevver Karabulut'u öldürdükten sonra cezaevine giren Cem Garipoğlu intihar etmişti. Yıllar sonra Karabulut ailesi bomba bir iddia ortaya attı

Cem Garipoğlu ölmedi mi? Münevver Karabulut'un ailesinden şok iddia
Yayınlanma Tarihi : 10 Nisan 2022 13:38

Üzerinden tam 8 yıl geçmesine rağmen Türkiye, Münevver Karabulut cinayetini unutmadı. Belgesellere bile konu olan olay hala hafızalarda taze. Tüm Türkiye'nin kanını donduran olay Cem Garipoğlu tarafından işlenen bir cinayetti.

Vahşice genç kız arkadaşının canına kıymıştı. Bu olay tüm ülkeyi derinden sarsmıştı. Sonrasında tutuklanan Cem Garipoğlu intihar ederek yaşamına son vermişti. Ancak Münevver Karabulut'un ailesi Cem Garipoğlu'nun öldüğüne inanmadığı için mezarın açılmasını talep etti

Acılı baba Süreyya Karabulut Sabah Gazetesine yaptığı açıklamada "8 yıldır bu benim en korkunç kabusum. Hiç aklımdan kınalı kuzum çıkmadığı gibi bir de bu cellat gerçekten öldü mü kaçtı mı şüphesi. Uyuyamıyorum.. Bayramdan sonra bu celladın mezarının açılmasını talep edeceğim. Sindiremedim. Cesedini bize göstermediler. Fotoğraflarını eşim ve avukatımız görmüş. Fotoğraf bir şey ifade etmiyor. Gözümle cesedini görsem belki ikna olurdum" dedi.

Aslında eşi Nagihan Karabulut'un da ikna olmadığını söyleyen baba Karabulut, "Üzüntüden tansiyon, şeker hastası oldum. Beyne giden damarlarda tıkanıklık var. Gözlerimde yüzde 40 görme kaybı var" diye konuştu.

"İNTİHAR EDECEĞİNE İNANAMIYORUM"


Münevver'in her gece rüyasına girdiğini söyleyen Karabulut "Kınalı kuzum karşıma çıkıyor. 'Baba kendine iyi bak' deyip boynuma sarılıyor ve ben o celladın intihar ettiğine inanamıyorum. Sindiremiyorum bazı şeyleri. Gözümle görmeden de ikna olmayacağım. Öldürüldüyse de bileceğim. Kaçtıysa da bileceğim" dedi. Ve sözlerini şöyle sürdürdü:

"MEZARI AÇILACAK"


"Avukatımız Rezan Epözdemir'e minnettarım. O olmasaydı bu davada bu noktaya gelemezdik. Bildiğim inandığım tek şey benim de Türk toplumunun da aydınlığa kavuşması. Beni yolda gören 'Süreyya amca Cem Garipoğlu'nun intihar ettiğine inanıyor musun? Biz inanmıyoruz' diye durdurup, soruyor. Bu soruların cevapları mezar açılınca bulunacak."

Kaynak: SABAH