Cem Yılmaz'ın 15 Temmuz Tepkisi! İlk kez böyle sert konuştu! Allah belanızı versin

Muhalif kimliğiyle bilinen Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 15 Temmuz ile ilgili sarf etmediği sözlerin sosyal medyada paylaşılmasına sert tepki göstererek "Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin" diyerek isyan etti!

Cem Yılmaz'ın 15 Temmuz Tepkisi! İlk kez böyle sert konuştu!  Allah belanızı versin
Yayınlanma Tarihi : 15 Temmuz 2022 20:44

Sosyal medyada yalan paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. Komedyen Cem Yılmaz'da söz konusu yalan paylaşımlara isyan etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde sosyal medya hesabından oldukça sert bir paylaşım yaptı.

Cem Yılmaz, “Sosyal medyada yine hiçbir ilgim, alakam olmayan ‘yapıştırma’ 15 Temmuz sözlerini fotoğrafımla ismimle paylaşıp durdu, bir diğeri de küfür etti” diyerek “Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar” diyerek isyan etti. 

Öte yandan komedyen Cem Yılmaz, mesajının devamında ise “Seneye de yapacaksanız. Onu da şimdiden peşin peşin versin” diyerek ateş püskürdü!

Sosyal medyada çok sayıda troll hesap ünlülerin fotoğraflarının üzerine yazılar yazarak yalan paylaşımlarla takipçi kasmaya çalışıyor.