Ceyda Düvenci kızının hastalığını anlatırken gözyaşları adeta sel oldu

Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik sürdüren Ceyda Düvenci, serebral palsi hastası olan kızı Melisa ile ilgili gelen bir soru karşısında duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarını tutamadı.

Ceyda Düvenci kızının hastalığını anlatırken gözyaşları adeta sel oldu
Yayınlanma Tarihi : 13 Eylül 2022 16:27

Ceyda Düvenci, Türkiye'nin en sevdiği isimlerden biri. Ceyda Düvenci bu kez dikkat çeken bir haberle gündeme geldi. Sadece Ceyda Düvenci değil onu sevenler de duygusal anlar yaşadılar.

Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik sürdüren Ceyda Düvenci, NTV'de ekranlara gelen 'Bambaşka Sohbetler' programında Serkan Altunorak'ı konuk etti ve programda duygusal anlar yaşandı.

Sondakika.com'un derlemesine göre; Düvenci, kendisine yöneltilen "Geçmişe dönmek istesen hangi ana dönmek istersin?" sorusuna, "Melisa'yı doğurduğum ana gitmek isterim. Yok, değiştiriyorum; Melisa'nın düşme riski yaşadığı güne gitmek isterim aslında. İleride de Melisa'yı 40 yaşındayken görmek isterim. En merak ettiğim şey bu" cevabı sonrası duygusal anlar yaşadı.

CEYDA DÜVENCİ'NİN KIZININ HASTALIĞI NE?

Ceyda Düvenci'nin 2008–2013 yılları arasında evli kaldığı iş insanı Engin Akgün ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Melisa Nur, doğar doğmaz beyin kanaması yüzünden Serebral Palsi hastası olmuştu.

Peki Serebral palsi ne demektir?

Serebral palsi ya da diğer bir ifadeyle beyin felci, temel olarak kasların tonusunu, hareketini ve kişinin motor becerileri etkileyen bir rahatsızlık olarak bilinmektedir.

Ayrıca vücudun koordineli ve amaçlı bir şekilde hareket etme kabiliyetini de engellemektedir.

Hastalık ilerliyor mu?

Bebek ve çocukların ilerleyen dönemlerinde bu hasar ilerlemez ya da gerilemez ancak yanlış tedavi edilmesi durumunda rahatsızlık ilerleyebilir.