Çılgın Sedat oğlu için herkesten dua istedi! "Oğlumun uzun zamandır savaştığı bir hastalık var"

'Çılgın Sedat' olarak tanınan Sedat Kapurtu, önceki gün bir AVM'de görüntülendi ve burada gazetecilere açıklamalarda bulundu. Uzun yıllardır tedavi gören oğluyla ilgili yeni gelişmeyi paylaştı ve sevenlerinden de dua istedi.

Çılgın Sedat oğlu için herkesten dua istedi! "Oğlumun uzun zamandır savaştığı bir hastalık var"
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2022 01:15

Serebral palsi hastası oğlu Siraç hakkında konuşan 'Çılgın Sedat', "Sizin de bildiğiniz üzere oğlumun uzun zamandır savaştığı bir hastalık var. Bununla ilgili bir tedavi süreci içerisine girdik. Kosova'da bir ameliyat durumumuz var" açıklamasında bulunarak oğlu için sevenlerinden dua istedi.

Oğlunun Kosava'da ameliyat olacağını açıklayan şarkıcı ayrıca açıklamasının devamında "Her şey yolunda giderse belki de oğlum yürüyebilecek. Tüm sevenlerimden ve Türk halkından dua bekliyorum" ifadelerine yer verdi.

Serebral palsi hastalığı hakkında bazı bilgiler.

Acıbadem tarafından paylaşılan içeriğe göre; Serebral palsi, yani beyin felci insan vücudundaki kasların hareketlerini, tonusunu veya vücudun duruşunu etkileyen bir grup fiziksel engel durumuna verilen isimdir. Serebral Palsi çoğunlukla doğumdan önce olmak üzere olgunlaşmamış beynin gelişmesi sırasında meydana gelen hasardan kaynaklanır.