Cinsiyet değiştiren Çukur'un Timsah Celil'i yaşadığı zorlu günleri anlattı

Çukur dizisinde Timsah Celil karakterine hayat veren Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek Meli Bendeli adını almış ve büyük olay olmuştu! Meli Bendeli yaşadığı zor günleri anlattı.

Cinsiyet değiştiren Çukur'un Timsah Celil'i yaşadığı zorlu günleri anlattı
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2022 02:07

Meli Bendeli, Gökhan Çınar'ın YouTube'da yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Kimliğinden dolayı pek çok kez sözlü tacize uğradığını ifade eden Bendeli yaşadığı zorlu süreci programda anlattı. O anlar sosyal medyada da izlenme rekorları kırdı.

Cinsiyet değiştirdikten sonra Meli Bendeli'ye çevresindekiler "Sen travestiysen bir fantezi ürünüsün" demiş. 

ÇİRKİN SÖZLER!

"Lütfen fetişinizi başka yerlerde yaşayın, ben sizin fetişiniz değilim" diyen ünlü oyuncu "Ben bu yüzden mi babamı hasta ettim" diyerek isyan etti. 

indir-4-ljho-jpg.webp

KEŞKE DAHA ÖNCE MELİ OLSAYDIM

"Keşke daha erken Meli olsaydım" diyen ünlü oyuncu şu anki halinden çok memnun olduğunu ifade etti. 

Cinsiyet değiştirdikten sonra aile kuramayacağını söyleyenler olduğunu belirten Meli Bendeli, "Öyle elini tutacak da sokaklarda dolaşacak. Uç hayaller düşünme" sözlerini duyduğunu anlattı. 

Babasıyla ilişkisinin olmadığını ancak cinsiyet değiştirdikten sonra sürekli aradığını söyleyen Meli Bendeli, babasının bu durumu kaldıramadığını ve ilaç kullanmaya başladığını söyledi. Sonra da hiç aramadığını belirtti. 

AİLESİNDEKİ SÜRECİ ANLATTI

"Bir gün uyuyorum. Annem kollarıma, bacaklarıma bakmış 'Ya bu nasıl kadın olacak' demiş. Ama öyle olmuyor ki "Benim ayağım 39 -40 numara, 44 olsa ne olacak?" diyen Meli Bendeli, durumun bunlarla alakalı olmadığını ifade etti. 

TÜM İÇTENLİĞİYLE SORULARA YANIT VERDİ

Gökhan Çınar, gelen soruları da yöneltti. "Kusura bakmayın ama kimse bana bunun normal olduğunu söyleyemez. Allah'ın yarattığı cinsiyeti değiştirip tüm dengemizi bozamazsın."

Meli Bendeli bu soruya şöyle yanıt verdi: "Dengeleri bozuluyor olabilir. Benim o konuda Yaradan ile ilgili ya intihar edecektim. Allah'tan korktum da travesti oldum, ya böyle devam edecektim. Benim girinti çıkıntılarıma baktılar da bana erkek dediler. Bana kimse sormadı ki sen nesin diye. Çok üzgünüm dengenizi bozduğum için" 

Kaynak: Haber3.com