Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen Zeyno Gönenç herkesi yasa boğdu!

Bir dönemin sevilen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen Zeyno Gönenç'in acı günü. Yas haberi sevenlerini de üzdü

Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen Zeyno Gönenç herkesi yasa boğdu!
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2022 14:13

Çocuklar Duymasın dizisi yayınlandığı dönemde Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden birisiydi. Dizide sert bir karaktere hayat veren Zeyno Gönenç en dikkat çeken isimlerdendi.

Dizide Gönül karakterine hayat veren Zeyno Gönenç uzun bir süredir basının gündeminde yer almıyordu. Ünlü oyuncu basının gündeminde acı bir haberle yer aldı. 

Cumhuriyet'te yer alan habere göre; Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Dominant Gönül karakteriyle hafızalara kazınan Zeyno Günenç’in babası hayatını kaybetti.

Zeyno Günenç'in babası Bilal Günenç vefat etti. 

kapak-164050.jpg

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir duyuru ile acı haberi duyuran Zeyno Günenç, babası ile birlikte çekilen fotoğrafına "Benim canım güzel kalpli Büloş’um canım babamı bugün kaybettik. Sen harika bir baba oldun bize. Seni çok seviyorum ve çok özleyeceğim. Yattığın yer incinmesin bitaneciğim. " açıklamasında bulundu.

DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Öte yandan Zeyno Gönenç'in acı haberi paylaşmasının ardından ünlü oyuncuya çok sayıda seveninden destek mesajları yağdı. 

Zeyno Gönenç sadece Çocuklar Duymasın dizisiyle hatırlansa da aslında oynadığı çok sayıda dizi ve filmler var.

Zeyno Gönenç şimdiye dek ''Kuşlu Çorap, Eyvah Kızım Büyüdü, Dadı , En Son Babalar Duyar , Çocuklar Duymasın , Çocuklar Ne Olacak, Avrupa Yakası , Keloğlan Kara Prens'e Karşı, Doktorlar, Hayat Apartmanı , Paramparça Aşklar, Geniş Aile , Tatlı İntikam, Savaş'' gibi yapımlarda rol almıştır.

Birden çok kez çekilen Çocuklar Duymasın dizisiyle ise Zeyno Gönenç dünya genelinde tanınırlık elde etmiştir. Zeyno Gönenç bu teyzede dominant teyze Gönül karakterine hayat veriyordu.