Demet Akalın, depremzedeleri dolandıranlara isyan etti! Allah belanızı versin

Depremzedelerin "Konteyner evi 60 bin TL yerine 25 bin TL'ye satalım, size de yardımımız dokunsun" diyerek dolandırıldıkları iddiası Demet Akalın'ı da isyan ettirdi. Demet Akalın, dolandırıcılar için ne yapılması gerektiğini açıkladı

Demet Akalın, depremzedeleri dolandıranlara isyan etti! Allah belanızı versin
Yayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2023 17:37

Ülke genelinde herkes depremzedeler için yardım seferberliği başlattı. Ancak dolandırıcılık haberleri de gelmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerde 10 ilimizde yıkımlar meydana geldi. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerin ilk günden bu yana yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Demet Akalın, depremzedelerin dolandırıldığı iddiasına ateş püskürdü.

demet-akalin-depremzedeleri-dolandiranlara-ates-puskurdu-22allah-belanizi-versin-bu-hirsizlarin-ellerini-keseceksin-2.jpg

“BU HIRSIZLARIN ELLERİNİ KESECEKSİN”


Dolandırıcıların “Konteyner evi 60 bin TL yerine 25 bin TL’ye satalım, size de yardımımız dokunsun” diyerek depremzedeleri dolandırarak ellerindeki paraları aldıklarının anlatıldığını bir haberi gören Demet Akalın, sessiz kalamadı. Haberi Instagram hesabından yayınlayarak sitem eden şarkıcı, “İçim parçalandı. Ne insafsızlar. Ya Allah belanızı versin insanları kandırmak ne ya? Bu hırsızların ellerini keseceksin ellerini” dedi.

Kaynak: Sondakika.com