Doğum Günü Pastası İçinden Çıkanı Görünce Şaşkına Döndü

Eşinin doğum günü sürprizinden habersiz kesmeye çalıştığı pastadan çıkan hediyeyi gören kadın şaşkına döndü.

Doğum Günü Pastası İçinden Çıkanı Görünce Şaşkına Döndü
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 20:42

4 yıl önce evlendiği eşine erken doğum günü sürprizi yapan Tuna Demir, doğum günü pastasının içerisine 8 bin TL değerindeki son model bir telefon gizledi. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Sivas'ta yaşayan Ayşenur ve Tuna Demir çifti 4 yıl önce dünyaevine girdi. Tuna Demir, eşinin doğum gününü erken kutlamak istedi ve ona unutamayacağı bir sürpriz yaptı. Pastacı olan Demir, eşine doğum günü pastası hazırlayarak içine Ayşenur Demir'in sevdiği 8 bin TL değerinde bir model telefon gizledi. Pastayı süsleyen Demir, evde eşine sürpriz yaptı. Genç kadın pastayı kesmeye çalıştığında ise içinde sert bir cismin olduğunu fark etti. Daha sonra pastanın kekini kaldıran Demir, içinde telefon olduğunu görünce neye uğradığını şaşırdı. Çiftin o anları ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

“Beklenmedik Bir Şey Oldu''

Ayşenur Demir, “4 yıldır evliyim eşim pastacı. Bu doğum günümde bana unutulmayacak bir hediye sundu. Pastayı keserken içinde sert bir şey olduğunu fark ettim. Kestiğimde içinde sevdiğim bir model telefonu gördüm. Ona çok teşekkür ediyorum bu doğum gününü bana yaşattığı için. Çok duygulandım, şaşırdım. Hiç beklemediğim bir anda oldu çünkü. Erken yaptı. Normalde yapamıyordu ama bu sefer başardı. Beklenmedik bir şey oldu. Şaşırdım'' dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı