Ebru Şallı Ezber Bozdu! Kahvaltıda her sabah tükettiği 3 yiyecek

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Ebru Şallı'nın her sabah kahvaltıda tükettiği 3 yiyecek belli oldu..

Ebru Şallı Ezber Bozdu! Kahvaltıda her sabah tükettiği 3 yiyecek
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 23:11

Güzellik ve fitlik konusunda ilk akla gelen isimlerden biri kuşkusuz Ebru Şallı. Güzelliğini kuşkusuz beslenme şekline borçlu olan Ebru Şallı çok sayıda kadının da örnek aldığı isimlerden.

Ebru Şallı'nın bu denli fit olmasını ise herkes merak ediyordu. Çarpıcı bir haber yayınlandı ve yayınlanan haberde Ebru Şallı'nın kahvaltı sofrasından hiç eksik etmediği 3 yiyecek belli oldu.

Haberi yayınlayan gazete ise Akşam gazetesi oldu. Akşam'ın yayınladığı bu haberde Ebru Şallı'nın  her sabah tükettiği 3 yiyecek duyuruldu.

EBRU ŞALLI'NIN HER SABAH TÜKETTİĞİ 3 BESİN

1-Limonlu su

2-Avokado

3-Ceviz

Evet Sağlıklı bir kahvaltı için mutlaka bu üç yiyeceğin gücünden yararlanmak gerek..

Limonlu su ile ilgili çok sayıda uzmanın açıklamaları bugüne kadar yayınlanmıştı. Cildi de güzelleştiren limonlu su aynı zamanda vücudun daha dinç olmasını sağlıyor.

Yağları parçalama konusunda da oldukça etkili olan Limonlu su ağız kokusuna da iyi geliyor..

Ceviz ise vücudu tok tutan bir yiyecek olması nedeniyle diyet yapanların mutlaka baş ucunda bulundurması gereken bir besin.

Hatta ekmek yerine ceviz yenilmesi gerektiğini söyleyenler bile var..

Mucize meyvelerden biri olan Avokado ise başlı başına bir mucize..  Cilde iyi gelen Avokado tam da bir kanser düşmanı. Böbreklere de iyi gelen bu süper meyve aynı zamanda kötü nefesi de tıpkı limon suyu gibi temizliyor..

Kilo vermek isteyenlerin de salatalarına mutlaka eklemesi gereken Avokado başlı başına bir mucize..

Ebru Şallı'nın sofrasından eksik etmediği bu üç yiyecek gerçekten de işinizi kolaylaştırabilir... Güzellik sırlarını sizlerle Ulusal Post olarak paylaşmaya devam edeceğiz!

Kaynak: Akşam