Ece Üner'de koronavirüse yakalandı 'O son bedduayı etmeyecektim kendime...'

Koronavirüs vakaları artarak devam ediyor. Sunucu Ece Üner'de yaptığı açıklamada Koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Ece Üner'de koronavirüse yakalandı 'O son bedduayı etmeyecektim kendime...'
Yayınlanma Tarihi : 09 Ocak 2022 15:58

Türkiye'de korona vakaları yeniden artışa geçti. Kış aylarının gelmesiyle birlikte salgın oldukça yüksek seyretmeye başladı.

Korona salgınıyla ilgili yeniden maske çağrıları yapılırken aşılama kampanyası da bir yandan devam ediyor. Peş peşe dizi setleri durdu ve çok sayıda dizi yayın akışından çıkarıldı. Medya dünyasındaki korona salgınına Ece Üner'de takıldı.

Ece Üner'in koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Cumhuriyet gazetesinin aktardığı habere göre; Ece Üner Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "O son bedduayı etmeyecektim kendime. Covid testim pozitif çıktı. Sağlığınızın kıymetini bilin. Gerisi bomboş.." ifadelerine yer verdi.

151540360-eceunertweet.jpg

ECE ÜNER'İN BAHSETTİĞİ BEDDUA NEYDİ?

Bloomberg HT’de Aslı Şafak’ın konuğu olan Ece Üner, "Psikolojide bir kural varmış; 3 dakikadan fazla bir kavga uzuyorsa ve birisi meseleyi uzatıyorsa o seninle ilgili bir problem değildir. O, onunla ilgili problemmiş. Bunu anladığın andan itibaren zaten aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu… Sen değilsin kardeş mesele. Egonu öldür. Ego zaten çok büyük bir düşman" demişti.

GÜNLERCE DALGA KONUSU OLMUŞ VE SONRASINDA VERDİĞİ YANITLA OLAY OLMUŞTU 

Uzun süre bu konuda yapılan yorumları takip eden Üner en sonunda "Bu Ece Üner çok cahil bir kadın keşke ölse. Vallahi dert tasa kalmaz memlekette" paylaşımı yaparak, yorumlara göndermeli bir cevap vermişti.

SON DURUMU NASIL?

Ece Üner'in hastalığı hafif atlattığı öğrenildi. Ailesinde başka birinin virüse yakalanıp yakalanmadığı ise henüz bilinmiyor. Ece Üner'in Deniz Bayramoğlu ile evli olduğu  biliniyor. Güneş Bayramoğlu adında da bir çocuğu bulunuyor. 

21 Temmuz 1981 Doğumlu olan Ece Üner 2022 itibariyle 40 yaşındadır.