Enis Arıkan Öldü Diye Haber Yaptılar! Enis Arıkan Çılgına Döndü! Yazıklar Olsun

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin oyuncularından Enis Arıkan'ın öldüğüne dair bir haber yayınlandı. Yayınlanan haber Enis Arıkan'ı çileden çıkardı.

Enis Arıkan Öldü Diye Haber Yaptılar! Enis Arıkan Çılgına Döndü! Yazıklar Olsun
Yayınlanma Tarihi : 01 Ocak 2022 03:33

Google Keşfet Sistemi Türkiye'de oldukça hatalı çalışıyor. Türkiye'deki haber sitelerini akış olarak veren sistem genellikle yalan haberleri akışa alıyor.

Kaynak vermeyen ve tamamen kopya haberlerle yayın yapan siteleri akışa çıkaran keşfet sistemi aynı zamanda asparagas haber yapan siteleri de keşfet sistemine taşımaya devam ediyor.

Örneğin Ulusal Post gibi haber siteleri bu sistemde yer almazken künyesi bile belli olmayan siteler yalan yanlış haberlerle insanları kandıran haberler yayınlamaya devam ediyor.

Genellikle ünlülerin öldüğünü iddia eden haberler yayınlayan bazı haber siteleri bu kez Enis Arıkan'ın öldüğünü iddia eden bir haber yayınladı.

Sempatik oyuncu söz konusu haberi görünce sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak isyan etti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin oyuncularından olan Enis Arıkan adeta söz konusu habere isyan etti.

Habertürk'ün aktardığı habere göre: Ünlü oyuncu Enis Arıkan, ikinci kez koronavirüse yakalandı. Arıkan, Instagram hesabından yayınladığı video ile testinin pozitif çıktığını duyurdu. Soğuk algınlığı şikayetiyle gittiği hastanede koronavirüse yakalandığını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirten Arıkan, sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

"BU NASIL HABER!"

3299506-810x458.jpg


Ünlü oyuncu evinde tedavisini sürdürürken kendisi hakkında çıkan 'ölüm' haberlerine isyan etti. Arıkan, "Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi'yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder.

Enis Arıkan'ın isyanına çok sayıda hayranı da yorumlarıyla destek verip yalan haberi yayınlayan sitelere tepki gösterdiler.