Erdal Beşikçioğlu’nun Behzat Ç dizisi çekimlere daha yeni başlamıştı! Acı haberle herkes sarsıldı

Dün Erdal Beşikçioğlu'nun başrol oyuncusu olduğu Behzat Ç dizisinin çekimleri yeni başlamıştı bugün ise acı haberle Erdal Beşikçioğlu sarsıldı.

Erdal Beşikçioğlu’nun Behzat Ç dizisi çekimlere daha yeni başlamıştı! Acı haberle herkes sarsıldı
Yayınlanma Tarihi : 20 Temmuz 2022 19:19

Bir döneme damgasını vuran Behzat Ç dizisi bir kez daha çekilecek. Dünde basında Behzat Ç dizisinin çekimlerine başlandığı duyurulmuştu. Bu sevindiren haber Behzat Ç hayranlarını çok mutlu etmişti.

Hatta dizi oyuncularından Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı da ziyaret etmişti. Erdal Beşikçioğlu'nun mutluluğuna diyecek yoktu.

Oda TV tarafından yayınlanan haberde  Tiyatro sanatçısı ve oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun babasının vefat ettiği bilgisine yer verildi.

HASTALIĞI NEYDİ?

Öte yandan gelen bilgilere göre Erdal Beşikçioğlu'nun babası Bahattin Beşikçioğlu, bir süredir alzaymır tedavisi gördüğü hastanede, organ yetmezliğine bağlı olarak vefat etti. 

CENAZESİ İZMİR'DEN KALDIRILACAK

Erdal Beşikçioğlu'nun babası Bahattin Beşikçiolğu'nun cenazesi yarın İzmir Urla Çarşı Hoca Ali Camii'ndeki cenaze töreninin ardından Urla'daki aile kabristanlığına defnedilecek ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlanacak. 

İki çocuk babası olan Bahattin Beşikçioğlu bir kamu bankasının Ege Bölge Müdürlüğünden emekli olmuştu.

odatv-image-82-80443d79e68140.jpg

Erdal Beşikçioğlu'nun aldığı acı haber sonrası çok sayıda seveni usta oyuncuya baş sağlığı ve taziye mesajları göndermeye başladı.

Erdal Beşikçioğlu'nun bir süre sonra tekrar setlere döneceği ve Behzat Ç. dizisinin çekimlerinin de kaldığı yerden devam edeceği öğrenildi.

Behzat Ç. dizisi bu kez televizyon ekranlarında değil de dijital bir platformda yayınlanacağı öğrenildi. 

Behzat Ç dizisinin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu'nun yanı sıra İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç, Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu gibi oyuncular yer alıyor.. Dizi BluTV'de yayınlanacak. 

İlgili Haberler