Esra Erol çılgına döndü! Konuğunu canlı yayında kovdu! “Yazıklar olsun, biraz edep”

Esra Erol'da büyük olay, eşini ve çocuğunu terk ederek yasak aşkıyla düğün yapan adamın canlı yayındaki sözleri karşısında çılgına döndü! "Seni tanıyıp evlendiğim gün için çok pişmanım" çıkışına sinirlenen Esra Erol, adamı "Yazıklar olsun" diyerek kovdu.

Esra Erol çılgına döndü! Konuğunu canlı yayında kovdu! “Yazıklar olsun, biraz edep”
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2022 13:26

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran Zehra Hanım, eşi Orçun Bey’in evi terk ederek yasak aşkıyla davullu zurnalı bir düğün yaptığını iddia etti. Eşinin çocuğuna dahil zaman ayırmadığını söyleyen Zehra Hanım, boşanmak için de Esra Erol'dan yardım istedi. İddiaların ardından canlı yayına gelen Orçun Bey, anlaşmalı boşanmayı kabul ederek yasak aşkıyla nikah kıyacağını ilan etti.

SÖZLERİ HERKESİ ŞOKA ÇEVİRDİ!

Boşanma kararından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Orçun Bey ise “Çok pişmanım. Zehra’yı tanıdığım güne çok pişmanım. Zehra’yı hayatıma aldığım ve onunla evlendiğim için çok pişmanım. Bu saatten sonra Zehra’yla hiç işim yok” diyerek içini döktü.

ESRA EROL ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ!

Eşi ve çocuğunu bırakarak yasak aşkıyla nikah kıyma hayali kuran Orçun Bey’in sözlerine sinirlenen Esra Erol ise adeta canlı yayında sinir küpüne döndü. Esra Erol'un açıklamaları kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu. 

esra-eroldan-scca7oke-eden-hareket-konugcc86unu-canli-yayinda-kovdu-yaziklar-olsun-biraz-edep-3.jpg

Bu olayda sinirlerini kontrol edemediğini söyleyen Erol, “Hiç utanmıyor musunuz bu cümleleri kurarken? Size yazıklar olsun. Birazcık insanlık, edep ve vicdan… Sizden bir pirinç tanesinden daha küçük bir insanlık taşımanızı isterdim. Bu insan sizin çocuğunuzun annesi. Babam ‘bazı insanlar belaya çabuk ulaşsın diye Allah onun önünde çakıl taşlarını kaldırırmış çabuk ulaşsın diye’ derdi. Sizin hikayenizi de öyle görüyorum. Bazen bana ‘nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz’ diyorsunuz ya… Bazen kalamıyorum. Sinirlerime hakim olamıyorum. Teşekkür edip helallik alamıyorsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: gazetekolektif.com