Fatih Portakal çok ağır sözlerle ders verdi ve haykırdı

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından günün anlam ve önemi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Fatih Portakal çok ağır sözlerle ders verdi ve haykırdı
Yayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2022 22:27

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem belirlemeye devam ediyor. Fatih Portakal tarafından paylaşılan mesajlar bir çok gazete tarafından haberleştiriliyor. Yeniçağ gazetesinde de bugün bir haber yayınlandı.

FATİH PORTAKAL'DAN TOKAT GİBİ SÖZLER

Gazeteci Fatih Portakal sıkı bir Atatürkçü. Atatürk'ün izinden giden ve ona bağlılığını her fırsatta dile getiren Fatih Portakal'ın Kemal Atatürk imzalı vücudunda bir dövmesi bile var.

Gazeteci Fatih Portakal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı nedeniyle sosyal medya hesabından ders niteliğinde bir paylaşım yaptı.

KISA SÜREDE İLGİ GÖRDÜ

Fatih Portakal tarafından paylaşılan mesaj kısa sürede ilgili görürken çok sayıda kişi Fatih Portakal'a yorum yağdırarak desteklerini ilettiler.

Peki Fatih Portakal, 23 Nisan özel mesajında ne yayınlamıştı? Kullandığı ifadeler neden bu kadar olay oldu? Fatih Portakal'ın kısacık paylaşımındaki o ders neydi?

İşte Fatih Portakal tarafından paylaşılan ve sosyal medyada paylaşım rekorları kıran o mesaj

102 yıl önce halk meclisinin kurulup, duvarına “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” cümlesinin cesaretle yazıldığı gün bugün. Saltanat sevdalılarına, oligarşik düzen meraklılarına dur denilen bir gün bugün. Bugün ulus egemenliğinin başladığı gün. Bugün 23 Nisan…

Fatih Portakal ayrıca mesajını paylaşırken Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bir fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmedi.

230420221146489900035.jpg