Fatih Portakal Ortalıktan Kayboldu! Neler oluyor? Neden Sustu

FOX TV'den istifa ettikten sonra sosyal medya üzerinden gazeteciliğe devam eden Fatih Portakal günlerdir yeni video yayınlamıyor.

Fatih Portakal Ortalıktan Kayboldu! Neler oluyor? Neden Sustu
Yayınlanma Tarihi : 04 Ocak 2022 19:52

FOX TV ekranında başarılı bir ana haber sunucusuydu Fatih Portakal. Ani bir kararla istifa etti ve ekranı bıraktı.

Sonrasında Fatih Portakal istifa eder etmez İstanbul'dan ayrılarak İzmir'e yerleşti. Fatih Portakal'a hayranları yoğun bir şekilde youtube üzerinden yayın yap çağrısında bulundu. O isimlerden biri de Sadık Şimşek'le Medyada Yer Bulamayanlar kanalında güncel gelişmeleri takipçileriyle paylaşan Genç Kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek'ti..

Fatih Portakal bu çağrılara sessiz kalmayıp bir youtube kanalı kurmuştu. Youtube kanalı üzerinden güncel gelişmeleri yorumlayan Fatih Portakal zaman zamanda ünlü isimleri konuk alıyordu.

562 binlik rekor bir abonesi de bulunan Fatih Portakal yaklaşık 1 aydır yayın yapmıyor. Şimdilerde sadece Anka haber ajansı ve CHP'ye ait videoları youtube kanalından paylaşıyor.

Fatih Portakal'ın bir anda yayınlarına ara vermesi merak konusu oldu. Herkes neden yayınlarına ara verdiğini merak ediyor.

TWİTTER ÜZERİNDEN DEVAM EDİYOR

Youtube üzerinden yayınlarını durduran Fatih Portakal twitter hesabı üzerinden ise eleştirilerini sürdürüyor. 

Son paylaştığı mesajda MHP Genel Başkanı Bahçeli ile Bakan Soylu'yu hedef aldı. Yazdığı twitter mesajında '' Cumhur İttifakı’nın ateşle imtihanı: MHP liderinin“İmamoğlu makamı işgal etmemeli” sözü sosyal medyada saman alevi gibiydi;iknadan uzak ve etkisiz.Ha secim istemek ha bu söz. Bence aynı.Belli ki Soylu ve Bahçeli siyasette ateşi yükseltmek istiyorlar'' ifadelerine yer verdi.

İşte Fatih Portakal'ın twitter üzerinden yayınladığı o mesaj