FOX TV'den Selçuk Tepeli ayrıldı iddiaları! Herkesin merak ettiği tek şeydi. Yanıt geldi

FOX TV ekranlarında Ana haber bültenini sunan Selçuk Tepeli ayrıldı mı? Fatih Portakal sonrası göreve gelen Selçuk Tepeli nerede merak ediliyor

FOX TV'den Selçuk Tepeli ayrıldı iddiaları! Herkesin merak ettiği tek şeydi. Yanıt geldi
Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2022 19:57

FOX TV ekranlarında ana haber bültenini sunan Selçuk Tepeli'nin FOX TV ana haber bültenine ara vermesi merak konusu olmuştu. Sosyal medyada çok sayıda kişi Selçuk Tepeli'nin istifa edip etmediğini merak ediyor.

Ancak Selçuk Tepeli'nin istifa ettiği iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Fatih Portakal istifa ettikten sonra Habertürk'e geçen ve başarılı bir sunumla dikkat çeken Selçuk Tepeli ülkenin en çok izlenen haber sunucularından birisi.

DOĞRU BİLDİĞİNİ ÇEKİNMEDEN SÖYLÜYOR

Selçuk Tepeli doğru bildiğini korkmadan cesur bir şekilde haykırıyor. Söylemleri bazı çevrelerce rahatsızlık yaratıyor olsa da Selçuk Tepeli dik duruşundan taviz vermiyor.

Selçuk Tepeli'nin halk diliyle konuşuyor olması da onu bir adım daha ön plana çıkaran özelliklerinden.

SELÇUK TEPELİ NEDEN EKRANDA YOK?

Selçuk Tepeli'nin ekranda olmamasının nedeni ise tatile çıkmış olması. Her yıl olduğu gibi Selçuk Tepeli diğer haber sunucularıyla birlikte yaz tatiline çıktı.

Sezon finali denilen bu uygulama sadece haber sunucuları için değil dizi oyuncuları içinde geçerli. 

SELÇUK TEPELİ NE ZAMAN EKRANDA OLACAK?

FOX TV ekranlarında sunduğu ana haber bülteniyle reyting rekorları kıran Selçuk Tepeli'nin Eylül ayında yeniden erkanda olması bekleniyor.

Eylül'ün ikinci haftasında muhtemelen Selçuk Tepeli tekrardan FOX TV ekranlarında olacak. 

Cumhuriyet'te yayınlanan bir içerikte Selçuk Tepeli hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Selçuk Tepeli 1974 yılında İstanbul'un Silivri ilçesinde doğdu. Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü okudu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yüksek lisans yaptı.

akp-li-mucahit-birinci-nin-selcuk-tepeli-kovuldu-iddiasi-yalanlandi-1018528-5.jpg

 Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yapan Tepeli,  Habertürk TV'de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrı.  Ceyda Karan'la Eksen adlı programı ve Gün Başlıyor adlı programı sundu. Selçuk Tepeli, 2020 yılında ise Fatih Portakal'ın görevinden ayrılması üzerine  FOX Ana Haber sunuculuğuna getirildi.

SELÇUK TEPELİ EVLİ Mİ?

Öte yandan Selçuk Tepeli hakkında en çok merak edilen bir detayda evli olup olmadığı. Gelen bilgilere göre evet Selçuk Tepeli evli. 

Selçuk Tepeli evli ve 2 çocuk babasıdır.

Eşiyle ilgili ise açık kaynak taramalarında herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

İlgili Haberler