Gizemli astroloğun İstanbul'la ilgili kehaneti tüyler ürpertti

Gündemi sarsan gelişme Kassandra olarak bilinen gizemli kahinin yeni tahminleri de ortaya çıktı. Buna göre Kassandra'nın öngörülerinde İstanbul hakkında endişelendirici detaylar yer alıyor...

Gizemli astroloğun İstanbul'la ilgili kehaneti tüyler ürpertti
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2021 01:01

Dünya genelinde Ünlülerin astroloğu olarak tanınan ve de hakkında bugüne dek pek fazla bilgiye de ulaşılamayan astrolog Kassandra'nın Türkiye kehanetleri okuyanların tüylerini ürpertti.

Kahin Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşmak zorunda kalacağını iddia ediyor.. 


Söz konusu iddialarında Kassandra, gökyüzünde patlayacak olan bir bomba gördüğünü ve bunun kuvvetli yağışlara işaret olduğunu belirterek, bazı bölgelerde sel felaketi olacağının da bilgisini veriyor. 

Ayrıca Ünlü astrolog, bu yağışların büyük şehirlerde toprağı ıslatıp barajları doldurmayacağını da dile getirdi.

Öte yandan Büyük çapta depremlerin Türkiye'yi beklediğini dile getiren Kassandra, deprem korkusunun herkesi esir alacağını söyledi.

İddialarını sürdüren kahin Ayrıca ilerleyen yıllarda, koronavirüs benzeri salgın hastalıkların, yeni türleriyle mücadele etmek zorunda kalınabilir uyarısında da bulunuyor. 

Gelecekle ilgili iddialarını sürdürerek Ülkeler arasında gerginliklerin artacağını söyleyen astrolog, bu gerginliklerin gözdağı ile sınırlı kalacağını da ifade etti.

Buna göre Ülkeler, bu kafa tutmanın savaşa dönüşmesinden korkacağı için yalnızca sözlü olarak birbirlerini rahatsız etmeyi tercih edecekler iddiasında bulunan kahin herkesi şaşkına çevirdi

. (Günboyu Gazetesi)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.