Hababam Sınıfı'ndaki müdür Muharrem Gürses'in oğlu da ünlü çıktı! Seksenler dizisinin yıldızıymış

1975 yılında rol aldığı Hababam Sınıfı filminde okul müdürü olarak izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Muharrem Gürses hakkında şaşırtan bir bilgi ortaya çıktı. Oğlu da meğer TRT1'in efsane dizisi Seksenler ve Cennet Mahallesi dizisinin oyuncusuymuş

Hababam Sınıfı'ndaki müdür Muharrem Gürses'in oğlu da ünlü çıktı! Seksenler dizisinin yıldızıymış
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2022 15:44

Başrollerini Kemal Sunal, Şener Şen, Münir Özkul ve Tarık Akan gibi isimlerin paylaştığı Hababam Sınıfı filmi, yıllar geçse bile Türk sinemasının efsane yapımları arasında yer alan bir film serisi. Aradan on yıllar geçmesine rağmen filmler büyük ilgiyle izleniyor.

Hababam sınıfı film serilerinde müdür olarak rol alan  Muharrem Gürses'in oğlu, Seksenler dizisinin yıldızı çıktı.

Mynet tarafından paylaşılan habere göre; Muharrem Gürses'in ikinci oğlu Atilla Arcan, vefat etmeden kısa bir süre önce Seksenler dizisinde 'Belediye Başkanı Şinasi Selvioğlu' karakterine hayat veriyordu.

640xauto.jpg

Asıl soyadı olan Gürses'i kullanmayan Arcan; Cennet Mahallesi ve Prenses Perfinya gibi yapımlarda da rol almıştı. Cennet Mahallesi'de Show TV ekranlarında yayınlanan en popüler dizilerden biriydi..

640xauto-001.jpg

ARAMIZDAN AYRILDI

Atilla Arcan, 2015 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. 70 yaşında vefat eden Atilla Ercan komedyen kimliğiyle biliniyordu. Hafızalara ayrıca Süleyman Demirel ve Turgut Özal gibi devlet büyüklerinin taklitleriyle de kazınmıştı. 

640xauto-002.jpg

Kaynak: Mynet.com - Ulusalpost.com