Hande Erçel mağdurlar için kimsenin yapmadığını yaptı! Alkışlanacak hareket

Hande Erçel hem AHBAP'a destek verdi, hem de Şişli Belediyesi'nin depremzedeler için düzenlediği yardım kampanyasına katıldı.

Hande Erçel mağdurlar için kimsenin yapmadığını yaptı! Alkışlanacak hareket
Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2023 01:55

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı iki depremin ardından binlerce vatandaş hayatını kaybederken binlerce vatandaş ise yerinden yurdundan olmuştu. Evinden olan vatandaşların hem kıyafet hem yiyecek hem de barınma ihtiyacı bulunuyor. Bir çok ünlü isim depremzede vatandaşlar için seferber oldu. 

O isimlerden biri de son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan ''Sen Çal Kapımı'' dizisiyle setlerde olan Hande Erçel'di

SEVİLEN OYUNCUDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Hande Erçel depremin ilk gününden beri canla başla çalışıyor. Sosyal medyadan depremzedelerin sesi olmaya çalışan güzel oyuncu hafta içi AHBAP’a maddi ve manevi destekte bulunmuştu.

hande-3.png

HEM BELEDİYE HEM AHBAP İÇİN YARDIMCI OLDU

AHBAP Başkanı Haluk Levent’in basın açıklamasında birçok ünlü isimle beraber yanında yer alan Erçel, bugün de Şişli Belediyesi’nin bölgeye gönderdiği acil ihtiyaç malzemelerinin kolilenmesine yardımcı oldu.

hnde-1.png

HANDE ERÇEL'DEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA

Hande Erçel “Bu başımıza gelen felaket hepimizin yüreğine ateş düşürdü ve tüm Türkiye’de hepimiz canla başla ne yapabiliriz diye uğraşıyoruz. Umarım gerekli desteği gösterebiliyoruzdur. Hepimize geçmiş olsun gerçekten…” dedi.