Hastaneden Kötü Haber Geldi, Ünlü komedyen hayatını kaybetti

Dünyanın tanıdığı en ünlü komedyenlerden biri olan Norm MacDonald hayatını kaybetti.

Hastaneden Kötü Haber Geldi, Ünlü komedyen hayatını kaybetti
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 01:22

Sanat dünyası beklenmedik bir haberle sarsıldı. Gelen haberler Norm MacDonald sevenlerini yasa boğdu. Taklitleriyle uzun yıllardır adından sıkça söz ettiren Norm MacDonald hayatını kaybetti.

Norm MacDonald'un hayatını kaybetmesi dünyanın en önde gelen ajansları tarafından da flaş haber olarak geçildi.

Türkiye medyasından da NTV Norm MacDonald'un ölüm haberini ilk duyuran yayın kuruluşlarından oldu.

Gelen son bilgilere göre Norm MacDonald'un ölüm nedeni de belli oldu.

Amerikalı komedyen Norm Macdonald, 61 yaşında hayatını kaybetti. Sevilen komedyen, dokuz yıldır kanserle mücadele ediyordu.

Komedyenin son anlarında yanında olan, yapım ortağı ve arkadaşı Lori Jo Hoekstra, Macdonald’ın uzun zamandır kanserle mücadele ettiğini, sağlık sorununu ailesi, arkadaşları ve hayranlarından gizli tutmaya karar verdiğini açıkladı.

Deadline’a konuşan Hoekstra, “Komedisiyle gurur duyuyordu. Hastalığının seyircilerini ve sevdiklerini etkilemesini hiç istemedi. Norm’un saf bir komiklik anlayışı vardı. Bir keresinde, ‘Bir şaka sürpriz bir şekilde kişiyi yakalamalı, hiçbir zaman dalkavukluk şeklinde olmamalı’ diye yazmıştı. O hiçbir zaman dalkavukluk yapmadı. Çok özleyeceğim” dedi.

ABD MEDYASI DA YASTA

Öte yandan ABD medyasında da Norm Macdonald'un ölüm haberi nedeniyle büyük üzüntü hakimdi. Gerek haber siteleri gerekse sosyal medya kullanıcıları gün boyu Norm Macdonald'un ölüm haberi nedeniyle üzüntülerini dile getiren haberler yayınlayıp mesajlar paylaştılar.

Kaynak: NTV