Hazar Ergüçlü açıkladı : Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!

Hazar Ergüçlü, tarzı hakkında kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisinin ne düşündüğü sorulduğunda, çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı

Hazar Ergüçlü açıkladı : Onur (Ünlü) daha da açık giyinmemi istiyor!
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2022 21:22

İddialı kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren ve magazin dünyasının gündeminden düşmeyen oyuncu Hazar Ergüçlü (30), geçtiğimiz gün dijital bir platformun etkinliğine katıldı ve burada açıklamalarda bulundu.

 Davette transparan elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Ergüçlü, tarzı hakkında kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün ne düşündüğü sorulduğunda çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı ve o açıklama bir anda magazin dünyasında manşetlere konu oldu.

6364f59b86b2454f3c0884c0.jpg

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre; Basın mensuplarıyla konuşan ünlü isim, kıyafetiyle ilgili sorulara cevap vererek; "Bu tarz davetlerde gidebildiğim kadar ileri gidiyorum. Ne zaman giyeceğim sanki bir daha?" şeklinde cesur bir cevap verdi.Onur beni yüreklendiriyor. Bazen ben 'acaba çok mu açık' diye düşünürken, o bana daha da açığını giymem gerektiğini söylüyor. Sürekli transparan kıyafetler giymemi istiyor.

Kaynak: Milliyet.com.tr