İddialar doğru çıktı. Armağan Çağlayan akciğer kanserine yakalandığını açıkladı

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan zorunlu olarak programlarını iptal etti. Ünlü televizyoncunun Akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi. Armağan Çağlayan tedavi sürecine başlayacaklarını duyurarak sevenleriyle de bir mesaj paylaştı

İddialar doğru çıktı. Armağan Çağlayan akciğer kanserine yakalandığını açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2022 21:41

Son dönemde youtube üzerinden yaptığı yayınlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan yaptığı açıklamayla sevenlerini çok üzdü. 

Akciğer kanserine yakalandığı öğrenilen Armağan Çağlayan bir mesaj paylaşarak şunları yazdı.

"Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım."

640xauto-002.jpg

"Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi'ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık'ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim."

Kaynak: Mynet.com