Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin güzel oyuncusu evlendi! Düğünden ilk kareler de geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde İnci karakterine hayat veren güzel oyuncu evlendi. Yargı'nın İnci'si Ece Yüksel evlendi! Eşi bakın kim çıktı

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin güzel oyuncusu evlendi! Düğünden ilk kareler de geldi
Yayınlanma Tarihi : 05 Ağustos 2022 21:25

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ilk sezonuyla fırtınalar estirmişti. Dizinin ana karakterlerinden biri de kuşkusuz İnci karakteri.

İnci karakterine Ece Yüksel hayat veriyor. Ece Yüksel daha öncede Pınar Deniz'le birlikte Aşk101 dizisinde yer alıyordu.

Ece Yüksel, Yargı dizisinde ise Pınar Deniz'in kız kardeşi İnci karakterine hayat veriyor.

t25-ece-yuksel-aslen-nereli-h-639.jpg

Güzelliğiyle dikkat çeken Ece Yüksel son dönemlerin en çok takip edilen oyuncularından biri haline dönüştü. Kısa sürede şöhret olan Ece Yüksel'in özel hayatı da çok merak ediliyor.

Genelde magazin basınından uzak bir hayat süren Ece Yüksel bugün magazin sitelerinde ve çok sayıda ulusal gazetede haber konusu oldu.

yargc4b1-nc4b1n-c4b0nci-si-ece-yc3bcksel-nic59fanlandc4b1.jpg

Gelen bilgilere göre Ece Yüksel dünya evine girdi. Evlenen Ece Yüksel bir anda magazin basınında gündeme oturdu

Yargı dizisinin ilk sezonunda bilindiği gibi İnci karakteri damga vurmuştu. İnci'nin öldürülmesi büyük yankı uyandırmıştı.

İkinci sezonda İnci'ye ait sahneler yer alacak mı bilinmez ama Ece Yüksel evlilik haberiyle bir anda gündeme oturdu.

Akşam gazetesi tarafından da paylaşılan habere göre Ece Yüksel'in kiminle evlendiği de belli oldu. Ayrıca Ece Yüksel'in düğün fotoğrafları da sosyal medyaya servis edildi. 

ece-yuksel-3-0508202297c4a69e.jpg

Yargı dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettirmiş olan Ece Yüksel, çocukluk aşkı Martin Wevers ile dünyaevine girdi. Yüksel, güzel haberi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

24 yaşındaki oyuncu Yüksel, "Biz bugün evlendik, düğünümüzü seneye sevdiklerimizle kutlayacağız." ifadelerini kullandı

ece-yuksel-2-0508202246a9089b.jpg