MasterChef Sergen köfteci açtı hayatının darbesini yedi! Yaşadıklarını anlattı

Memleketi Tekirdağ'da 3 ay önce köfteci dükkanı açan tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının yıldızı Sergen Özen, hayatının darbesini yedi. Ortaklarıyla yaşadığı sorunları anlatan Sergen Özen "Benim aptallığım" diyerek her şeyi tek tek anlattı

MasterChef Sergen köfteci açtı hayatının darbesini yedi! Yaşadıklarını anlattı
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2022 22:35

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında yer alan yarışmacılar kısa sürede yıldız isim oluyor ve sonrasında da kendi girişimleriyle ön plana çıkıyorlar.

tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef'ten ayrılan yarışmacılar ya fenomen oluyorlar yada kurdukları iş yerleriyle ön plana çıkıyorlar.

O isimlerden biri de MasterChef yarışmasında bir dönem yer alan Sergen Özen.. Sergen Özen hakkında Yeniçağ gazetesinde yayınlanan bir haber herkesi şaşkına çevirdi. Sergen Özen başından geçen üzücü olayı anlattı. 

SOSYAL MEDYADAN YAŞADIKLARINI PALYAŞTI!

MasterChef Sergen Özen, geçen yıl yarışmayı 4. Tamamladıktan sonra memleketi Tekirdağ’da bir köfteci dükkanı açmış ve büyük bir çıkış yakalamıştı.

masterchef-sergen-kimdir-sergen-ozen-kac-yasinda-14642984-6179-amp.jpg

İŞLER YOLUNDA GİTMEDİ

Ancak işler yolunda gitmeyince Sergen Özen, 3 ay önce açtığı dükkanı kapatmak zorunda kaldı. Sosyal medyada bu konuda çok fazla soru alan MasterChef Sergen TikTok'ta takipçilerine seslenerek yaşamış olduğu olaylarla ilgili bir açıklama yaptı.

ORTAKLARIYLA SORUN YAŞAMIŞ

Ortakları tarafından sözleşmenin değişmesiyle şoke olan MasterChef Sergen "İş yaparken yeni sözleşmeyi imzalattılar ben de okumadım imzaladım bu benim aptallığım. Okumadan hiçbir şeyi imzalamayın" dedi.

alk-tbaq-cover.jpg

ÇALIŞANLARINA DA SAHİP ÇIKMIŞ

Ortaklarının 30 yıl isim hakkını aldığını da açıklayan yarışmacı daha sonra isim hakkını kurtarmayı başardığını da söyledi. Çalışanlarının işsiz kaldığını anlatan MasterChef Sergen onlar için de elinden geleni yaptığını ifade etti.

Sergen Özen'in açıklamaları kısa sürede de Türkiye gündeminde olay olmayı başardı.