Masterchef ve Survivor yarışmacısı evinde ölü bulundu! Soruşturma başlatıldı

Dünyanın yakından takip etmiş olduğu Masterchef ve Survivor yarışmacısı Jose Luis Losa evinde ölü bulundu. Jose Luis Losa İspanya'da ünlenmişti

Masterchef ve Survivor yarışmacısı evinde ölü bulundu! Soruşturma başlatıldı
Yayınlanma Tarihi : 09 Mayıs 2022 22:06

Dünya gündemini şaşkına çeviren bir ölüm haberi geldi. Milyonlarca seveni yasa boğuldu. Ölüm haberinin gelmesinin ardından çok sayıda kişi sosyal medyadan üzüntülerini paylaştı.

Ayrıca beklenmedik ölüm sonrası da geniş çaplı bir soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

TV100 tarafından yayınlanan bir haberde; Dünyayı şaşkına çeviren ölüm haberinin detaylarına yer verildi. Gelen bilgilere göre Jose Luis Losa evinde ölü bulundu.

Kahreden ölüm haberiyle ilgili detaylarda belli oldu. Ünlü ismin ölümünden önce zor günlerden geçtiği de gelen bilgiler arasında. 

İspanya'da yemek yapma ve sunma programı Masterchef ie hayatta kalma programı olan Survivor'da yarışan ve oldukça popüler bir isim olan Jose Luis Losa evinde ölü bulundu.

Katıldığı reality şovlarla üne kavuşan Losa'nın eşi Inma Simarro da birkaç ay önce şeker hastalığına bağlı kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

O günden beri zor günler geçiren Losa, "Hayatımın aşkı olmadan yaşamak çok kötü" ifadelerini kullanmış ve acıyla başa çıkmak için tıbbi yardım aldığını söylemişti. 

Losa 2 çocuk babasıydı

semana-muere-jose-luis-losa-gana-sw-cy36.jpg