MasterChef’te yine kriz çıktı! Kovmakla tehdit edildi

TV8 ekranlarında ekranlara gelen MasterChef son bölümünde yine tartışma yaratan skandal bir durum yaşandı. Ve 7 yarışmacının da ilk kez elemeye gittiği MasterChef Türkiye son bölümde yarışmacılar yine en iyi yemeği yapmaya çalıştılar.

MasterChef’te yine kriz çıktı! Kovmakla tehdit edildi
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 01:25

TV100'ün derlemesine göre Stüdyoda ise Sergen ve Burcu arasında büyük bir tartışma yaşandı.

Yaşanan tartışma sırasında Mehmet Şef, Eren’e dönerek “Neler söylemek istiyorsun potadasın?” sorusuna Eren cevap verirken; Sergen ile Burcu arasında ipler iyiden iyiye gerildi.

Bu durum karşısında Burcu’nun kafa sallamasına karşılık; “Kafa sallıyor bak buraya. Dön önüne Burcu” yorumunda değerlendirmesinde bulundu.

öte yandan Burcu ise o anlara tepki göstererek; “Burada olduğum günden beri duymadığım hakaret kalmadı. Kadınlarla nasıl konuşman gerektiğin öğrenmen lazım” çıkışında bulundu.

MEHMET ŞEF ARAYA GİRDİ

Yaşanan bu gelişme üzerine Mehmet Şef konuya dahil oldu ve ; “Ne oluyor Burcu?” dedi. Burcu ise “El kol hareketleri yaparak bana saygısızlık yapıyor şefim Ben yoruldum ya” diyerek sitem etti. 

Juri yeleri arasında yer alan Somer Şef ise anında konuya sert bir şekilde müdahalede bulundu.

“Bak burada üç tane şefin var” tepkisi

Yaşanan durum karşısında Somer şef Burcu’ya isyan edip tepki göstererek, “Sen ne diyorsun Burcu? Bak burada üç tane şefin var. Hangimiz sence burada hakarete müsaade ediyor ya? Bize hiçbir şey söylemedin. Bak varsa böyle bir şey hemen oturalım açalım konuyu. Ama sen hakaret ediyorsun diyorsun. Öyle bir şey olsa Sergen’i diskalifiye göndeririz. Bunu sende biliyorsun” çıkışında bulundu.

Kavga sonrası ortaya çıkan Bu durumda  sosyal medyada da büyük tepkilere  yol açtı.