Mehmet Şef, MasterChef yarışmasından bir yarışmacıyı gönderdi

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında beklenmedik bir şey oldu. Mehmet Şef yarışmacılardan birini resmen kovdu..

Mehmet Şef, MasterChef yarışmasından bir yarışmacıyı gönderdi
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2021 19:35

Mehmet Şef TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programından bir yarışmacıyı kovdu.

Mehmet Şef'in bu hareketi sosyal medyada da gündeme otururken yarışmacıyı ilgiyle izleyen çok sayıda seyirci şaşkına döndü.

Genelde Somer Şef kadar olmasa da babacan tavırlarıyla dikkat çeken ve sevilen isimlerden biri olan Mehmet şef bu hareketiyle herkesi şaşkına uğrattı.

Kimse ekranda ne olduğunu anlayamazken MasterChef programında Mehmet Şef bir ilke imza atarak yarışmacıyı kovdu.

MasterChef Türkiye'nin son bölümünde  yine büyük bir heyecan vardı. Eleme adayları ile şefler arasında büyük bir gerilim vardı.

yarışmacıların kendi aralarındaki gerilimin şeflere de yansıması herkesi şaşkına çevirirken Mehmet Şef yarışmacı Tunahan'ı kovarak stüdyoyu terk etmesini istedi.

Ekranda yaşanan olayları derleyen Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre: Eleme heyecanının yaşandığı MasterChef'te haftanın eleme adayları olan Azize, İbrahim, Hamza, Mert, Dilara ve Safanur, yarışmadan elenmemek için tezgah başına geçti.

Yarışmacılar, şeflerin istedikleri siyez bulgurlu yemeği en iyi şekilde yapabilmek için mücadele etti.

‘KİM O MÜDAHALE EDEN?’


Yarışmayı tribünden izleyen mavi takım yarışmacısı Tunahan ise yemek yapan Safanur'a yemeği tattığı kaşığı atmasını söyledi.

Tunahan'ın "Kaşığı at Safanur" sözünü duyan Mehmet Yalçınkaya ise çok sinirlendi.

tunahan-ak-9669.jpg

Üst katta oturan yarışmacılara dönen Yalçınkaya "Yemeğe karışan kim? " diye sordu. Tunahan da kendisi olduğunu belirtti.

Safanur’a müdahale eden Tunahan’a Mehmet Şef’ten tepki gecikmedi. 'Kim o müdahale eden?' diye soran Mehmet Şef daha sonra Tuhanan'dan stüdyoyu terk etmesini istedi.

MASTERCHEF TUNAHAN KİMDİR?

Asıl adı Tunahan Ak olan Tunahan yarışmanın en genç isimlerinden biridir. Henüz 19 yaşında olan Tunahan Ak yarışmaya İstanbul'dan katılmıştır. Aşçılık lisesinden mezun olan Tunahan Bolu'da 4 yıl boyunca yatılı okumuştur. 1.5 senedir de Kadıköy'de çikolata imalathanesinde çalışmaktadır. Tunahan Ak'ın yarışmada en iddialı isimlerden biri olduğu görülmektedir. 

Tunahan Ak İstanbul'da Beylikdüzü ilçesinde yaşamaktadır.

İlgili Haberler