Müge Anlı'yı çok kızdırdılar! Bana öyle diyecek adamın ben alnını karışlarım

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in son bölümünde Müge Anlı çileden çıktı! Ben cebimde 1 lira olmadığı zamanları da biliyorum! Alnını karışlarım bana öyle diyecek adamın alnını karışlarım diyen Müge Anlı ekran başındakilerin buz kesmesine yol açtı

Müge Anlı'yı çok kızdırdılar! Bana öyle diyecek adamın ben alnını karışlarım
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2022 19:53

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında yine beklenmedik gelişmeler yaşandı. Tuba isimli kadını evlilik vaadiyle dolandıran Mustafa İnce olayı son yayında işlendi. İnce'nın neredeyse tüm Gaziantep'i dolandırdığı öne sürülmüştü. Canlı yayına bağlanan Mustafa İnce kendisinden şikayetçi olan Tuba'ya "Benim ortağım" deyince ortalık bir anda karıştı. Müge Anlı'nın sözleri ise ekran başındakilerin de buz kesime yol açtı. Çünkü söylediği sözler çok dikkat çekti.

.jpg

Mustafa İnce kendisine suç ortağı arayınca Şevki Hoca "Utanmasa Müge Anlı ortağım" dedi. Bunun üzerine Müge Anlı şu yanıtı verdi: "Alnını karışlarım bana öyle diyecek adamın alnını karışlarım. Daha bugün konuştuk. Neyse paran onu yersin Az varsa az yersin çok varsa çok yersin. Ben cebimde 1 lira olmadığı zamanları da biliyorum. Anlatmıştım çantam çalındı, bütün bir aylığım gitti 40 derece ateşlerle yattım."

"Benim sokağa saçacak param yok"

Anlı sözlerine şöyle devam etti: "Bin lira alacaksam bin lira vergim geçecek. Çok vergi ödemeye meraklı olduğum için değil. Hep vergi listelerindeyim, rekortmen olarak orası ayrı. Benim sokağa saçacak kadar param yok"

Kaynak: haber3.com