Önce Fatih Portakal şimdi İsmail Küçükkaya.. FOX TV'de neler oluyor

Uzun yıllar boyunca İsmail Küçükkaya, FOX TV ekranlarında Sabah haberlerini sunuyordu. Fatih Portakal istifa ettikten sonra o devam kararı almıştı. Bugün ekrana çıkmaması panik yarattı

Önce Fatih Portakal şimdi İsmail Küçükkaya.. FOX TV'de neler oluyor
Yayınlanma Tarihi : 11 Nisan 2022 22:56

FOX TV ekranlarında İsmail Küçükkaya uzun bir süredir sabah haberlerini sunuyor. Deneyimli gazeteci Fatih Portakal bir dönem sabah haberlerini sunarken FOX Ana haber bültenini sunmaya başlamıştı.

Fatih Portakal'ın ardından da bir süre başka isimler sabah haberlerini sunsa da hiç biri İsmail Küçükkaya kadar uzun soluklu FOX TV ekranında yer almamıştı.

REYTİNG REKORLARI KIRIYOR

İsmail Küçükkaya tarafından sunulan Çalar Saat programı reyting rekorları kırıyor. Programa çok sayıda ünlü isim konuk oluyor. İsmail Küçükkaya günün önemli gelişmeleri sabah haberlerinde sunuyor ve sabahın erken saatlerinde FOX TV ekranında yer alıyor.

Ancak bugün beklenmedik bir gelişme yaşandı. İsmail Küçükkaya ekranda yoktu. Bu durum endişeye yol açarken henüz ne kanal yönetiminden ne de İsmail Küçükkaya'dan bir açıklama yok. Ancak Mynet olayın izini sürdü.

Mynet'te yayınlanan bir haberde; İsmail Küçükkaya'nın şuan nerede olduğu ortaya çıktı. 

Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya’nın yerine 11 Nisan Pazartesi günü programda İlker Karagöz yer aldı. Bu durum İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'den ayrılıp ayrılmadığının merak edilmesine yol açtı.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA NEREDE?


İsmail Küçük Kaya, ınstagram hesabında paylaşım yaptı. Küçükkaya’nın Washington’da olduğu görüldü.

640xauto.jpg

KISA BİR SÜRE SONRA EKRANDA OLACAK

Öte yandan Ulusal Post'un FOX kaynaklarından edindiği bilgiye göre İsmail Küçükkaya kısa bir süre sonra tekrar FOX TV ekranında olacak.

İsmail Küçükkaya'nın kovulduğu ya da FOX TV'den ayrıldığı iddiaları gerçeği yansıtmıyor.

Deneyimli haberci FOX TV ekranında Sabah haberlerini sunmaya devam edecek. Uzun yıllardır bu görevi keyifle sürdürdüğünü belirten İsmail Küçükkaya daha önce kendisine Ana haber bültenini sunma teklifi gelmesine rağmen bu teklifi kabul etmediğini belirtmişti. Fatih Portakal'ın istifasının ardından İsmail Küçükkaya'ya ilk bu görev teklif edilmiş ve Küçükkaya kabul etmeyince Habertürk ekranından Selçuk Tepeli transfer edilmişti.