Orhan Aydın Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu, Boyun Eğmeyeceğim

Gazeteci ve siyasilere yönelik saldırılar Türkiye'de devam ediyor. Son saldırı Orhan Aydın'a..

Orhan Aydın Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu, Boyun Eğmeyeceğim
Yayınlanma Tarihi : 13 Eylül 2021 22:02

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı sonrası Türkiye'deki muhaliflere saldırılar sürüyor.

Sonrasında Selçuk Özdağ ve Yeniçağ gazetesi temsilcisi Orhan Orhan Uğuroğlu saldırıya uğramıştı.

Sabahattin Önkibar'da Türkiye'de saldırıya uğrayan muhalifler arasındaydı. Geçtiğimiz günlerde de Halk TV binası önünde Levent Gültekin saldırıya uğramıştı.

Bu kadar saldırıdan sonra ise şaşırtmayan şey saldırganların serbest bırakılmasıydı. İşte bu kararlardan cesaret alan çevreler bu kez Tiyatro Sanatçısı Orhan Aydın'a saldırdılar. Orhan Aydın saldırı sonrası sosyal medya hesabından sert bir açıklama yayınlayarak asla boyun eğmeyeceğinin altını çizdi.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: TKP, bugün yaptığı açıklamada parti üyesi tiyatro sanatçısı Orhan Aydın'ın saldırıya uğradığını açıklamış, ''Miting günü Kartal’da üyemiz Orhan Aydın’a bir kafede yapılan kalleşçe saldırının hesabını soracağız. Yoldaşımızın sağlık durumu iyi ve konuyla ilgili hukuki süreç başlatıldı. Gericilere asla boyun eğmeyeceğiz!" denilmişti. 

ORHAN AYDIN'DAN İLK AÇIKLAMA

323428-592x653.png
Saldırıya uğrayan Aydın, saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 

''Adaletin olmadığı yerde meydan; çetelere,mafya bozuntularına, eli kanlı faşist katillere kalır'' diye yazan Aydın, ''Gazetecilere yapılan saldırılardan sonra dün bana Kartal'da yapılan alçaklık tam da budur. Susup teslim olacağımızı bu zorbalığa boyun eğeceğimizi düşünenler yanılıyorlar'' ifadelerini kullandı.