Özrü Kabahatinden Büyük Ece Üner Eleştirilere Yanıt Verdi

Ece Üner Kanal D ekranında yayınlanan Susma adlı programın tanıtımında yer alan çığlıkla ilgili açıklamalarda bulundu

Özrü Kabahatinden Büyük Ece Üner Eleştirilere Yanıt Verdi
Yayınlanma Tarihi : 11 Ağustos 2021 00:43

Show TV ana haber bültenini sunarken istifa kararı alarak Kanal D'ye geçen ve burada Susma adlı programı sunmaya başlayan Ece Üner tepkilerin odağında.

Ulusal post sayfalarında bu kez Ece Üner'in kendisini savunduğu açıklamasına yer vereceğiz. Ancak Ece Üner savunmasıyla da şaşkına çevirdi.

Çığlığın yanlış olduğunu açıklamak yerine çığlığın aslında başka bir genç kıza ait olduğunu duyurdu. 

Diken'de yer alan habere göre: Yeni programının tanıtımında boşandığı adam tarafından öldürülen Emine Bulut’un kızının sesinin kullanıldığı iddia edilmesi tepkilere yol açan Sunucu Ece Üner, söz konusu sesin kocası tarafından sokak ortasında öldürülen Yemen Akoda’nın kızının olduğunu söyledi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

154712256-eceuner5.jpg

Üner, şunları söyledi: “O çığlık, 25 Haziran’da annesini kaybeden bir kızın çığlığıydı evet, genç bir kızın, reşit bir kızın çığlıydı. O kız da isyan ediyordu. Defalarca şikayet etmişlerdi. Ben o gün, haber spikerliğini bırakıp, kariyerimi değiştirdim.”

Ece Üner'in bu açıklamasına da çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi. insanların acısının feryadının reklam malzemesi ve tanıtım malzemesi olarak kullanılmaması gerektiğini ifade eden vatandaşlar en çokta böylesi bir konuyla Ece Üner'in gündeme gelmesinden dolayı üzüntü duydular.

Ece Üner Show TV ekranında sunduğu Ana haber bülteninde dobra çıkışları ve korkusuz yorumlarıyla dikkat çekiyor ve çok seviliyordu.

Kanal D ekranında Müge Anlı'ya rakip olarak başladığı Susma programının böylesi bir olayla gündeme gelmesi adeta sosyal medyada büyük tepkilere yol açmıştı!..

Öte yandan Ece Üner Kanal D ekranında da eleştirilerle ilgili bir açıklama yaptı! İşte o video

İlgili Haberler