Sanat dünyasında deprem! Önce Can Yaman şimdi de Kerem Bürsin! Hayranları yıkıldı

İddialara göre FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasından sonra İtalya'ya yerleşen Can Yaman'ın ardından sonra Kerem Bürsin de ülke değiştiriyor.. Kerem Bursin'in gideceği ülkenin İspanya olduğu ileri sürüldü

Sanat dünyasında deprem! Önce Can Yaman şimdi de Kerem Bürsin! Hayranları yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 25 Temmuz 2022 14:10

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisi yaz dizisi olarak başlamış genç kuşakta büyük ilgi görmüştü. Komedi ve aşk formatındaki dizide Can Yaman, bir bar sahibini canlandırıyordu. Dizi büyük ilgi görmesine rağmen beklenmedik bir şekilde final yapmıştı

Kapanan bir kapı Can Yaman'a büyük bir kariyer zirvesinin yolunu açtı. Dizi biter bitmez Can Yaman, İtalya'ya yerleşti.

İtalya'da oyunculuk, sanat ve iş alanında büyük işlere imza atan Can Yaman adeta ülkenin en büyük markalarından biri haline dönüştü.

Can Yaman'ın bu başarısı dillere destan olurken şimdi bir oyuncunun daha Türkiye'den ayrılacağı belirtiliyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasının ardından Kerem Bürsin bir süredir setlerden uzak. Dizi, İspanya'da da büyük ilgi gören dizilerden. Hal böyle olunca Kerem Bürsin'in de Can Yaman'ın izinden giderek Türkiye'den ayrılacağı öne sürülüyor.

İspanya'yı ziyaret eden Kerem Bürsin'le ilgili Akşam gazetesinde dikkat çeken bir haber yayınlandı

İspanyol basını, ünlü oyuncunun haziran ayında yaptığı son ziyaretinde güzel haberi verdiğine ve bir dahaki gelişinde daha uzun süre kalabileceğini söylediğine dikkat çekti.

KEREM BÜRSİN İSPANYA'YA TAŞINACAK MI?

İspanyol basınında yer alan habere göre; Bürsin'in Madrid'i çok sevdiği ve buradan bir ev alabileceği ifade edildi. Kerem Bürsin, İspanyol basınına "Madrid'e taşınma konusunda bir süredir düşünüyorum. İspanya'da yaşamak harika olurdu" dedi.

2012544.jpg

Yakışıklı oyuncun yeni proje müjdesini açıklaması ve İspanyolca öğrenmeye karar vermesinin ardından taşınacağı iddialarını güçlendirdi.

CAN YAMAN GERİ DÖNECEK Mİ?

Öte yandan Can Yaman'ın Türkiye'ye geri döneceğine yönelik iddialar da ortalıkta dolaşıyor. Ancak Can Yaman'a yakın kaynaklar bu iddiaları doğrulamadı.

Can Yaman sadece anlaşma yaptığı bir yapım şirketinin dizi çekimleri için kısa süreli Türkiye'de olacak. Ardından yaşamış olduğu İtalya'ya geri dönecek.

İtalya'da oyunculuktan, ticarete hatta sosyal yardımlaşma işlerine kadar bir çok alanda faaliyet gösteren Can Yaman, kariyerine ve hayatına İtalya'da devam etmek istiyor.