TikTok fenomeni Özkan Sağın, boy uzatma ameliyatı oldu: Son hali herkesi hayran bıraktı

TikTok fenomeni Özkan Sağın, Türkiye'de boy uzatma ameliyatı oldu ve son halini paylaştı. 1.66'dan 1.76 cm'e ulaşan fenomen, son halini de sosyal medya hesabından paylaşınca herkes hayran kaldı. Duruşu ve tarzı değişen fenomene hayranları tebrik yağdırdı

TikTok fenomeni Özkan Sağın, boy uzatma ameliyatı oldu: Son hali herkesi hayran bıraktı
Yayınlanma Tarihi : 31 Aralık 2022 01:31

24 yaşındaki genç oyuncu ve TikTok fenomeni Özkan Sağın, 1.66'lık boyundan rahatsız olunca harekete geçti. Boy uzatma ameliyatı olarak 10 cm uzayan genç isim, son haliyle dikkat çekti.

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Çektiği eğlenceli videolarla Instagram'da 1 milyon TikTok'ta da 2,5 milyon takipçiye ulaşan Özkan Sağın, ameliyatla 10 cm uzadıktan sonra hasta yatağından bir video yayınlayarak "Ameliyatla 1.66'dan 1.76 olmuşumdur" notunu yazdı. Sağın daha sonra da bir video hazırlayarak öncesi ve sonrası halini paylaştı.

EVDE ÇEKTİĞİ VİDEOLARLA ÜNLENDİ

Eğlence amacıyla çektiği videolarla ünlenen Sağın "Üniversite hazırlık döneminde arkadaşlarımla video çekiyorduk. Okul kapanınca hesabım boş kalmasın diye konuşarak videolar çekmeye başladım ve çok sevildi. Bir anda 25 binden 100 bine ulaştım hemen" demişti.

SONDAKİKA.COM

tiktok-fenomeni-ozkan-sagin-boy-uz-h8b2.jpg