TV8'deki MasterChef'in yıldızı Somer Sivrioğlu hakkındaki gerçek ortaya çıktı!

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin şüphesiz en çok ses getiren ve en çok izlenen yarışma programlarının arasında yer alan MasterChef’te jüri üyesi olan Şef Somer Sivrioğlu hakkındaki bir gerçek herkesi şaşırttı

TV8'deki MasterChef'in yıldızı Somer Sivrioğlu hakkındaki gerçek ortaya çıktı!
Yayınlanma Tarihi : 26 Temmuz 2022 02:27

 MasterChef Türkiye yarışmacıları, yemekleri kadar programın Jüri üyeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Her yaz aylarında Acun Ilıcalı bu programla deyim yerindeyse tüm reytingleri tv8 ekranlarında topluyor.  MasterChef Türkiye yarışması en çok izlenen programlardan olduğu gibi programdaki usta şeflerde herkesin ilgi ve beğenisini topluyor. Ancak programdaki Somer Şef en çok sevilen şefler arasında yer alıyor. 

tv8 ekranlarında yayınlanan  MasterChef Türkiye programı en çok izlenen yarışma programları arasında yer almayı sürdürüyor. Program gerek yarışmacıları gerekse Jüri üyeleriyle dikkat çekiyor. Yarışmanın en çok sevilen isimlerinden biri de Somer Şef...

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarının yıldız programı MasterChef’te jüri üyesi olan Şef Somer Sivrioğlu hakkında pek bilinmeyen bir detay ortaya çıktı.

625.jpg

tv100.com tarafından yayınlanan bir haber Somer Sivrioğlu hakkındaki çarpıcı detayı ortaya çıkardı.

 Somer Sivrioğlu’nun yaşını duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor.

Başarılı bir işletmeci de olan  Somer Sivrioğlu’nun hakkındaki bazı bilgiler sevenlerini şaşırttığı kadar yarışmadaki arkadaşlarını da şaşırttı.

Şimdiye dek Somer Şef'in Mehmet Şef ile yaşları aynı sanılıyordu ama durum çok farklı çıktı.

YAŞI KAÇ?

 51 yaşında olduğu öğrenilen Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hayatı başarılarla dolu olan Somer Sivrioğlu, Eskişehirli olarak biliniyor.

Yüksek lisans yapmak için gittiği Avustralya’da ilk olarak restoranlarda yöneticilik yaparak başlayan Somer Sivrioğlu mutfağa olan ilgisi ve yemek konusundaki ustalığı sayesinde dünyanın sayılı şefleri arasına girmeyi başarmıştır. tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programıyla ününe ün katan Somer Sivrioğlu sadece Türkiye'de değil Balkanlar ve Avrupa'da da tanınmış şefler arasında yer almaktadır.

583mbllwhesb8if2faiggg.jpg

Hayatı başarılarla dolu olan Somer Sivrioğlu bilgi ve birikimlerini sadece MasterChef Türkiye yarışmasındaki yarışmacılarla değil seyircilerle de paylaşmaya devam ediyor.

Şimdiye dek sayısız mutfak sırlarını paylaşan Somer Sivrioğlu aynı zamanda yazdığı makalelerle de adından söz ettirmektedir.