Yangın söndürme ekiplerine su taşırken Vefat eden Şahin'in son sözleri duygulandırdı

Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına katılan Şahin Akdemir’in son sözleri yürekleri dağladı..

Yangın söndürme ekiplerine su taşırken Vefat eden Şahin'in son sözleri duygulandırdı
Yayınlanma Tarihi : 30 Temmuz 2021 23:59

Türkiye'de ormanlar yanarken bir yandan da yürekler dağlandı. 

Halk TV'de yer alan habere göre: Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına katılan Şahin Akdemir’in bugün hayatını kaybetmeden önce yangında çektiği son görüntüler ortaya çıktı ve yürekler dağlandı.

Hayatını kaybeden Genç kahraman Şahin'in gönüllü olarak yangın söndürme çalışmalarına katılan personele su taşıdığını söylediği görüntüler izleyen herkesi ağlattı.

********************

Edinilen bilgiye göre Aslen Köyceğizli olan ve uzun yıllardır Ortaca ilçesinde yaşayan Şahin Akdemir’in, Marmaris’te turizm sektöründe çalıştığı belirtildi. Henüz 25 yaşındaki Akdemir’in, meydana gelen yangına yardım etmek için bugün motosikleti ile bölgeye gittiği ve yangın söndürme çalışmasında gönüllü olarak ekiplere destek verdiği belirtiliyor. Yangında Hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in 1 ay önce çıkan yangında da gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı gelen bilgiler arasında..

******************************

ÖLMEDEN ÖNCE SON SÖZLERİ

Öte yandan Şahin Akdemir’in sosyal medya hesabından bugün yangında paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Türkiye'nin yüreklerini dağlayan Yangına motosikleti ile gidişini yayınlayan Şahin Akdemir, “Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine, Allah hayırlarımızı kabul eylesin” dediği görülüyor. Yine Bir diğer görüntüde ise yüzündeki duman lekeleri dikkat çeken Şahin Akdemir, “Yangın hala devam ediyor biz su taşıyoruz hala” şeklinde sözleriyle adeta yürekleri dağlıyor

İlgili Haberler